Xbox FIFA 23 için Logitech F710 nasıl bağlanır?

2 hafta önce aldım F710. bilgisayara taktığın gibi çalışması ve oyunun gamepadi görmesi lazım direk herhangi bir işlem yapmana gerek yok. FIFA23 de sorunsuz kullanıyorum ben.

Ben EA'den satın aldım oyunu bende de F710 var gamepadi görüyor oyun ama tuşlar ayarlı gelmiyor X360CE yi denedim fayda etmedi. Üç gündür her türlü şeyi denedim yok olmuyor delireceğim artık başkalarının direkt gamepadi takınca çalışıyor sıkıntı yok bende bazen gamepadi 2 tane olarak görüyor bazen kendi kendine oyun içinde çalışıyor gamepad

Ben EA'den satın aldım oyunu bende de F710 var gamepadi görüyor oyun ama tuşlar ayarlı gelmiyor X360CE yi denedim fayda etmedi. Üç gündür her türlü şeyi denedim yok olmuyor delireceğim artık başkalarının direkt gamepadi takınca çalışıyor sıkıntı yok bende bazen gamepadi 2 tane olarak görüyor bazen kendi kendine oyun içinde çalışıyor gamepad

Aynı sorunu Rampage gamepadim de yaşamıştım Steam'deki oyunları oynayamıyordum. Sizinle aynı sorunu yaşadım ve çözümü aşağıdaki bıraktığım videoda. Deneyin mutlaka hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı sorunu Rampage gamepadim de yaşamıştım Steam'deki oyunları oynayamıyordum. Sizinle aynı sorunu yaşadım ve çözümü aşağıdaki bıraktığım videoda. Deneyin mutlaka hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
teşekkür ederim ama bunuda izledim denemiştim yine olmadı şimdi tekrar denedim yok olmuyor oyuna giriyorum herşey normal maça girerken taraf seç ekranı geliyor orada 4 tane gamepad birden gözüküyor birisini seçip devam dediğimde ayar kısmına giriyor sonrası yok devam etmiyor valla kafayı yemek üzereyim ya keşke xbox gamepadi alsaydım dicem onda bile aynısını oluyormuş iyice içine etmişler oyunun nasıl oynayacağız pc de biz bu oyunu ?

Ben EA'den satın aldım oyunu bende de F710 var gamepadi görüyor oyun ama tuşlar ayarlı gelmiyor X360CE yi denedim fayda etmedi. Üç gündür her türlü şeyi denedim yok olmuyor delireceğim artık başkalarının direkt gamepadi takınca çalışıyor sıkıntı yok bende bazen gamepadi 2 tane olarak görüyor bazen kendi kendine oyun içinde çalışıyor gamepad.

Hocam bende de iki kol olarak görüyordu. Arkadaki DS4Windows adlı uygulamayı kapatınca düzeldi.(doubleshock4).sizde de arkada kol uygulaması açık kalmış olabilir.

Hocam bende de iki kol olarak görüyordu. Arkadaki DS4Windows adlı uygulamayı kapatınca düzeldi.(doubleshock4).sizde de arkada kol uygulaması açık kalmış olabilir.
yok hocam arkada uygulama açıkta olsa kapalıda olsa aynısı değişen bir şey yok hala 4 gamepad gözüküyor. Gamepadin üstündeki D X modu var X e alınca oyunda xbox gamepadi olarak görüyor ve 4 tane birden çıkıyor D ye alınca PS gamepadi olarak görüyor bu seferde arka tetik tuşları çalışmıyor. Yok ya olmayacak gibi ya da ben beceremiyorum bilmiyorum

yok hocam arkada uygulama açıkta olsa kapalıda olsa aynısı değişen bir şey yok hala 4 gamepad gözüküyor. Gamepadin üstündeki D X modu var X e alınca oyunda xbox gamepadi olarak görüyor ve 4 tane birden çıkıyor D ye alınca PS gamepadi olarak görüyor bu seferde arka tetik tuşları çalışmıyor. Yok ya olmayacak gibi ya da ben beceremiyorum bilmiyorum
Birde xounput ile deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı