FIFA 23 kadroyu nasıl değiştirebilirim?

Daha fazla  
FIFA 23'de nasıl güncel transferlere göre kadroyu nasıl değiştirebilirim? Kariyer modu için sormuyorum mesela normal maç atarken Fenerbahçe'de Edin Dzeko olmasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@ErenHeisenberg dediği gibi kendin transfer edebilirsin. Ama bu online maçlarda etki etmez tabi. Oyunun kendisine kadro güncellemeleri belli bir zamana kadar belli aralıklar ile geliyor. Bildiğim kadarıyla bir sonraki FIFA oyunu çıkana kadar geliyor. Bir sonraki güncelleme geldiğinde Džeko da gelir. Yani kısacası belli zamanlar ile genel güncelleme geliyor. Hem reytingler hem kadrolar değişiyor. Diğer türlü her transferde güncelleme yapmaları gerekir. Online kadrolar açık olmalı bu arada.

@ErenHeisenberg dediği gibi kendin transfer edebilirsin. Ama bu Online maçlarda etki etmez tabii. Oyunun kendisine kadro güncellemeleri belli bir zamana kadar belli aralıklar ile geliyor. Bildiğim kadarıyla bir sonraki FIFA oyunu çıkana kadar geliyor. Bir sonraki güncelleme geldiğinde Džeko da gelir. Yani kısacası belli zamanlar ile genel güncelleme geliyor. Hem reytingler hem kadrolar değişiyor. Diğer türlü her transferde güncelleme yapmaları gerekir. Online kadrolar açık olmalı bu arada.

Hocam arkadaşlarla Online FIFA 23 atarken bu senenin kadrosuyla (dzeko vs) oynayabiliyor muyuz? Online atarken sadece oyunun çıktığı kadro mu kullanılıyor?

Hocam arkadaşlarla Online FIFA 23 atarken bu senenin kadrosuyla (dzeko vs) oynayabiliyor muyuz? Online atarken sadece oyunun çıktığı kadro mu kullanılıyor?
Hocam FIFA oyunları bir sonraki oyun çıkana kadar sürekli kadro güncellemesi alıyor. Eğer maça girerken online kadroları (ismi güncel kadrolar vs. de olabilir) açarsanız son güncellenen kadrolarda oynarsınız. Ama Dzeko falan eklendi mi bilmiyorum oyuna sahip değilim ona internetten veya oyun içi bakabilirsiniz.

Hocam FIFA oyunları bir sonraki oyun çıkana kadar sürekli kadro güncellemesi alıyor. Eğer maça girerken Online kadroları (ismi güncel kadrolar vs. de olabilir) açarsanız son güncellenen kadrolarda oynarsınız. Ama Dzeko falan eklendi mi bilmiyorum oyuna sahip değilim ona internetten veya oyun içi bakabilirsiniz.

Çok teşekkürler hocam mutlu etti bu bilgi, sağ olun.

Hocam FIFA oyunları bir sonraki oyun çıkana kadar sürekli kadro güncellemesi alıyor. Eğer maça girerken Online kadroları (ismi güncel kadrolar vs. de olabilir) açarsanız son güncellenen kadrolarda oynarsınız. Ama Dzeko falan eklendi mi bilmiyorum oyuna sahip değilim ona internetten veya oyun içi bakabilirsiniz.

Hocam teşekkür etmiştim ama ilk cümleniz aklıma takıldı, "bir sonraki oyun çıkana kadar sürekli kadro güncellemesi alıyor" demişsiniz, FIFA 24 çıkınca kadro güncellemesini Online'da almayacak mı?

Son düzenleme:
Çok teşekkürler hocam mutlu etti bu bilgi, sağ olun.

Hocam teşekkür etmiştim ama ilk cümleniz aklıma takıldı, "bir sonraki oyun çıkana kadar sürekli kadro güncellemesi alıyor" demişsiniz, FIFA 24 çıkınca kadro güncellemesini Online'da almayacak mı?
Geç gördüm hocam pardon. Benim bildiğim FIFA24 çıktıktan sonra 23 kadro güncellemesi almayacak. Bu arada FIFA17 oynarken 2017 yazında gelen Podolski online kadrolarda vardı ondan yola çıkarak transferler gelir demiştim de şimdi internetten FIFA22'ye baktım 16 Ağustosta kadrolar güncellenmiş Abdülkerim, Torreira falan gözükmüyor anlamadım valla. Eğer yeni transferler gelmezse onlineda özel kadroyla oynama vardı diye hatırlıyorum ona bakın.

Geri
Yukarı