FIFA 23 kariyer modu bozuk

Wostid Reis

Decipat
Antrenör kariyer modu yaptım kendime 1 milyar bütçe verdim ve hayvan gibi bir kadro kurdum herkes 80+ reyting. Full dünya yıldızları ile dolu mükemmel bir kadro. Ya abi simule ediyorum gidiyo bu takım karagümrüğe yeniliyor. Nasıl olabilir ya bu? İnanamıyacaksınız belki ama kadro değeri 15m olan bir takım benim 1milyarın üstündeki kadromu 3-1 yendi. Nasıl olabilir bu ya mantığa uygun değil bir kez. Bu konuyu açtıkdan sonra da Ümraniyespora 3-2 kaybettim. Acayip sinirliyim şu an kadrodaki en düşük adam 85 Gen herkesin moraller, keskinlik tavan yani bu adamlar bu takım nasıl gidip ümraniyespora 3-2 kaybedebilir?
1709396435782.png

Gördüğünüz gibi yine böyle bir sonuç imkansız.

Son düzenleme:
Siz şaka mısınız? Bu oyun tamamen istatistiğe dayalı bir yapıya sahip. Her anlamda rakipten 100 kat daha avantajlıyım. Buna rağmen kaybettiğimi belirtip konu açıyorum. Bilmiyorsanız konuşmayın.
Tamamen istatisliğe dayalı falan değil? :D Oyunda momentum adlı bir şeyi hiç duymadınız sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamen istatisliğe dayalı falan değil? :D oyunda momentum adlı bir şeyi hiç duymadınız sanırım.

Hiç mi alakan yok FIFA'yla? Online mi bu momentum olsun kariyer modu. Ümraniyespor'un Paris'i 3-1 yenmesine normal diyorsanız tabii bir şey diyemem sorun sizdedir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı