FIFA 23 kariyer takım önerisi

Bir kere yapınca düzeliyor. Ama kariyer modunda zorluğu değiştirip bir maç oynayıp tekrar oynadığınız zorluğa alırsanız antrenör ayarları sıfırlanıyor.(bende öyle)

Hocam doğru mu anladım santra gelip herhangi maç açıyorum ayarları örnek veriyorum dünya klası seçiyorum, sonra maçtan çıkıp kariyer moduna giriyorum oradan da dünya klası seçiyorum doğru mu?

Hocam doğru mu anladım santra gelip herhangi maç açıyorum ayarları örnek veriyorum dünya klası seçiyorum, sonra maçtan çıkıp kariyer moduna giriyorum oradan da dünya klası seçiyorum doğru mu?

Evet ama santradan girdiğin maçta antrenör ayarlarını yapman lazım.

Konu çok önce açılmış ama sonradan ziyaret edecek olanlar için birkaç öneri bırakayım. Her ligden 1 takım.

Sampdoria: Logosundaki sigara içen maymun (maymun olmayabilir) çok ikonik duruyor, ayrıca aşırı zevkli takım.

Angers SCO: Logodaki siyah, beyaz ve altın renkleri efsane duruyor. Tarihi ve küçük mütevazi bir şehrin takımı. Oyuncuları da genelde Cezayir, Fas vb. ülkelerin göçmenleri oluyor.

SV Waldhof: Hakan Çalhanoğlu'nun altyapı takımı. İsim havalı, logo güzel. Forma sponsorları biraz kötü.

Real Betis Balompie: Formaları, logosu, ismi, taraftarları ve oyuncuları... Her şeyiyle mükemmel bir takım ama asla başarılı olamıyorlar. Tam kariyer modu takımı.

İngiltereden takım önermeyeceğim. Çünkü Premier League dışındaki takımlarının logoları, formaları vs hepsi berbat ötesi.

Arkadaşlar FIFA 23 de uzun yıllar oynayabileceğim sıkmayacak takım önerisi istiyorum. Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Şöyle bir yama var hocam Türkiye 3.lige kadar tüm takımlar var ek olarak da formaları falan oyuncular gerçek şekilde var ve 2.lige kadar minifacede var yama linkki şudur. Download Ligleri Yamas rar

Konu çok önce açılmış ama sonradan ziyaret edecek olanlar için birkaç öneri bırakayım. Her ligden 1 takım.

Sampdoria: Logosundaki sigara içen maymun (maymun olmayabilir) çok ikonik duruyor, ayrıca aşırı zevkli takım.

Angers sco: Logodaki siyah, beyaz ve altın renkleri efsane duruyor. Tarihi ve küçük mütevazi bir şehrin takımı. Oyuncuları da genelde Cezayir, Fas vb. ülkelerin göçmenleri oluyor.

Sv waldhof: Hakan çalhanoğlu'nun altyapı takımı. İsim havalı, logo güzel. Forma sponsorları biraz kötü.

Real betis balompie: Formaları, logosu, ismi, taraftarları ve oyuncuları... Her şeyiyle mükemmel bir takım ama asla başarılı olamıyorlar. Tam kariyer modu takımı.

İngiltere'den takım önermeyeceğim. Çünkü Premier League dışındaki takımlarının logoları, formaları vs hepsi berbat ötesi.

Bu yorum daha çok havalı takımlar önerisiymiş :D.

Şöyle bir yama var hocam Türkiye 3.lige kadar tüm takımlar var ek olarak da formaları falan oyuncular gerçek şekilde var ve 2.lige kadar minifacede var yama linkki şudur. Download Ligleri Yamas rar

Bu yorum daha çok havalı takımlar önerisiymiş :D.

Lig yaması güvenli midir? Bir de nasıl kuracağım ben o yamayı?

Yeni konular

Geri
Yukarı