FIFA 23 kasıyor

arkadaşlar sistem yeterli bu oyun neden böyle kasıyor? ilk defa ömrümde kasım kasım kasılarak oyun oynadım :) şaka gibi. ayarları low çektim sonuç aynı

23 olunca ne oluyor a kardeşim. Niye para yediriyorsunuz şu EA'ye anlamıyorum. Ben olsam iade ederdim, hatta almazdım bile. 700 liraya indirimde bir sürü oyun alınır. 😳

Oyunda ciddi optimizasyon sorunu var. Konsollara gelen özellikler gelmiş sanırım PC'ye ondan olabilir.

Yeni nesil olduğundan adamlar PC adamakıllı optimize etmeden çıkarmışları oyunu.

23 olunca ne oluyor a kardeşim. Niye para yediriyorsunuz şu EA'ye anlamıyorum. Ben olsam iade ederdim, hatta almazdım bile. 700 liraya indirimde bir sürü oyun alınır. 😳

Evet 22-23 arasında farklılık var bunu internette izleyerek anlayamazsın oynamak gerekiyor tabii FIFA serisi sevmezsiniz orası ayrı ancak hersen bir onceki seriye göre farklılıklar oluyor.

PES’ciler bence 2023 beğenecek. PES gibi olmuş grafikleri 22'den daha iyi. Tek sorun PC için şu an optimizasyon problemi var. Konsola geçme zamanı :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı