FIFA 23 klavye çalışmıyor

hykaynar

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlara merhaba FIFA 23'te klavye ile oynuyordum. Bugün gamepad sonra tekrar klavye ye dönmek istedik ama klavye ayarı olmuyor. Yön tuşlarıni atıyorum ama oyun onlari Full atacak ya da Full defans olarak algılıyor. Oyunu sildim kurdum olmadi, settings dosyasını sildim olmadı, buttos diye bir dosya vardı içine baktım Logitech yazıyor onu da sildim olmadi ayni dosyayı yine oluşturuyor. Özel A ayarı diye kaydetti Gamepad'i onu silemiyorum onu silemedigim sürece klavye ile oynanmayacak gibi duruyor. Oyunun icinde profil silme var bunu silsek Ultimate Team takımı gider mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimsenin bu konuda fikri olmaması şaşırtıcı. Hiç mi fifa oynayan yok ya.. Kariyer modunda klavye ile oynayabiliyorsun. Ama sezon (online) yaptığında klavye çalışmıyor.. Ne yapacağız ?

Kimsenin bu konuda fikri olmaması şaşırtıcı. Hiç mi fifa oynayan yok ya.. Kariyer modunda klavye ile oynayabiliyorsun. Ama sezon (online) yaptığında klavye çalışmıyor.. Ne yapacağız ?
Valla hocam kafayı yiyecegim

Kimsenin bu konuda fikri olmaması şaşırtıcı. Hiç mi FIFA oynayan yok ya. Kariyer modunda klavye ile oynayabiliyorsun. Ama sezon (Online) yaptığında klavye çalışmıyor. Ne yapacağız?

Hocam bir çözüm bulabildiniz mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı