FIFA 23 Live Editör EA uygulaması ile açılmıyor

Mustafa.123

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, EA zorunlu olarak Origin'i kaldırıp yerine EA uygulamasını FIFA 23'te zorunlu olarak çalıştırmaya başladı. Bunun sonucunda EA uygulaması ile Live Editörü çalıştırmadım ve çözümünü bulamadım. Çözümünü bulabilen arkadaşlar varsa yazabilir mi? Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, EA zorunlu olarak Origin'i kaldırıp yerine EA uygulamasını FIFA 23'te zorunlu olarak çalıştırmaya başladı. Bunun sonucunda EA uygulaması ile Live editörü çalıştırmadım ve çözümünü bulamadım. Çözümünü bulabilen arkadaşlar varsa yazabilir mi? Şimdiden herkese teşekkürler.

Origin kur tekrar oyunu Origin'den başlatmayı dene oyun bayağı sıkıntılı.

Galiba çözdüm Windows C diskine tıklıyosunuz oradan program files oradan Electronic Arts'a giriyosunuz ben oradan EA Launcher zaten yönetici olarak çalışıyordu ama EA Desktop yönetici olarak çalışmıyorudu onu yönetici olarak çalıştırdığımda oyun kusursuz çalıştı halla bazı dosyalar Origin de olduğu için EA'nin bütün uygulamalarını yönetici olarak çalıştırdım yani ve oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne güzel origin yükleyip oluyordu şimdi çözüm bul dur

Galiba çözdüm Windows C diskine tıklıyosunuz oradan program files oradan Electronic Arts'a giriyosunuz ben oradan EA Launcher zaten yönetici olarak çalışıyordu ama EA Desktop yönetici olarak çalışmıyorudu onu yönetici olarak çalıştırdığımda oyun kusursuz çalıştı halla bazı dosyalar Origin de olduğu için EA'nin bütün uygulamalarını yönetici olarak çalıştırdım yani ve oldu.
sen bu işi biliyorsun eyvallah

kral bende yine hata verdi açılmadı. Ea destkop'u buldum yönetici olarak çalıştırdım. Ea app'i offline moda aldım. Live Editörden çalıştırmaya başladığımda hata verdi

Geri
Yukarı