FIFA 23 "lütfen oyunu Origin veya EA uygulamasından başlatın" hatası

Vexlin

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, FIFA 23 oyunu Epic Games üzerinden aldım. Yükleyip girmek istediğimde ise alttaki hatayla karşılaştım:

1690912857171.png

Hatada yazdığı gibi EA uygulaması üzerinden açtım lakin aynı hatayı verdi. Bu hatayı düzeltmek için ne yapabilirim?

Aynı sorun bende de var 3 saattir internette verilen bürün çözüm yöntemlerini denedim hiç biri olmadı. oyun dosyalarını EA üstünden repair ediyorum suan. Bakalım olacak mı. Olmazsa silip tekrar kuracagım.

Aynı sorun bende de var 3 saattir internette verilen bürün çözüm yöntemlerini denedim hiçbiri olmadı. Oyun dosyalarını EA üstünden repair ediyorum şu an. Bakalım olacak mı? Olmazsa silip tekrar kuracagım.

Ben de Epic Games'den aldım oyunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Repair yaptıktan sonrada aynı hatayı alıyorum. Yarın oyunu silip baştan kurucam. Epic games ilerde görüştüm bizim yapabileceğimiz bir şey yol. EA ile iletişime geçmeniz gerekiyor dediler.

Merhaba bende Epic'ten aldım bende aynı hatayı alıyorum kudurdum sinirden oyun hiçbir şekilde açılmıyor çözüm bulabilen varsa lütfen haber versin.

Repair yaptıktan sonrada aynı hatayı alıyorum. Yarın oyunu silip baştan kurucam. Epic games ilerde görüştüm bizim yapabileceğimiz bir şey yol. EA ile iletişime geçmeniz gerekiyor dediler.
boşuna silme dostum ben sildim tekrardan yükledim değişen bir şey yok

Hocam bende de aynı sıkıntı var. Heyecanla bekliyorum cevabı. YouTube'daki her şeyi yaptım ama yok açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı