FIFA 23 maç içinde kendi kendine kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 11

stmert

Kilopat
Daha fazla  
RAM
32Gb
Ekran kartı
rtx 3080
İşlemci
i9
FIFA 23 maç oynarken hiçbir hata vermeden kendi kendine kapanıyor. Bu sorunu yaşayan oldu mu ve nasıl çözdünüz?
Oyun dosyalarını yedekledim, silip tekrar yükledim ve grafik kartı sürücüsünü silip yükledim olmadı bir türlü.

FIFA 23 maç oynarken hiçbir hata vermeden kendi kendine kapanıyor. Bu sorunu yaşayan oldu mu ve nasıl çözdünüz?
Oyun dosyalarını yedekledim, silip tekrar yükledim ve grafik kartı sürücüsünü silip yükledim olmadı bir türlü.
bir çözüm buldun mu? bende bu hatayı almaya başladım maça başlıyorum maçın hep 30-35. dakikasında oyun kendi kendine kapanıyor. Açılırken de 2-3 dakika fifa 23 ekranında bekliyor her ay başka bir hatayla uğraşmaktan bıktırdı bu oyun.

bir çözüm buldun mu? bende bu hatayı almaya başladım maça başlıyorum maçın hep 30-35. dakikasında oyun kendi kendine kapanıyor. Açılırken de 2-3 dakika fifa 23 ekranında bekliyor her ay başka bir hatayla uğraşmaktan bıktırdı bu oyun.
Yok hocam onlarca şey denedim bir çözüm yok.

2. hafta oldu sürekli maç oynarken oyun pat diye kapanıyor nalet olsun çözüm yok senelerdir oynadığım oyun ne hale geldi sorun ne bilinmiyor çözerseniz buraya yazın beyler

2. hafta oldu sürekli maç oynarken oyun pat diye kapanıyor nalet olsun çözüm yok senelerdir oynadığım oyun ne hale geldi sorun ne bilinmiyor çözerseniz buraya yazın

Ben çözdüm ama benimki fiziksel arızaymış. Oyunum HDD'ye yüklüydü ve ne zaman FIFA 23'ü açsam HDD çıldırıyor ve oyunun yarısında kapanıyor. Oyunu SSD'ye attım kapanma sorununu çözdüm. Eğer oyun hiç açılmıyor ise hile koruması yüzünden. Oynadığın diğer oyunların arkaplanlarını kapat. MSI Afterburner yüklüyse kapat açılır.

Diğer oyun arka planlarını kapatmak ne demek
Ssd’den hdd’ye taşıdım yine düzelmedi oyunu sildim yükledim yok YouTube videolarında ki çoğu şeyi yaptım yönetici çalıştırma anticheat sil yükle vs olmadı oyun açılıyor maç başlıyor ama ilk yarı ama ikinci yarı kapanıyor puan vs her şey çöp şimdiye kadar ultra da mis gibi oynuyordum

Merhaba arkadaşlar sorunun temel nedeni ısınma olduğuna kanaat getirdim çünkü tüm yazılımlarım günceldi ve artık hangi maçta atacak diye korkuyla oyunu oynarken çözümü buldum. Sanırım benim sorunum fiziksel parçalardaydı, kasayı açıp temizleyince sorun düzeldi, oyun artık kapanmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı