FIFA 23 maçta ping simgesi çıkıyor

İşletim sistemi
Windows 10

nokaEXE

Hectopat
Fifayı dün aldım yaklaşık 50-60 maç attım ve istisnasız her maçta ping simgesi çıkıyor. Oyun akmıyor, oyuncular dönmüyor bu şekilde oynanacak gibi değil. İnternetle alakalı bir problemimde yok yani download ve upload hızlarımda yerinde ilk defa bi fifada bunu yaşıyorum bunun bir çözümü yok mudur?

f7592ed1-3fe8-48a5-8196-76763a58e19e.jpeg

Fifayı dün aldım yaklaşık 50-60 maç attım ve istisnasız her maçta ping simgesi çıkıyor. Oyun akmıyor, oyuncular dönmüyor bu şekilde oynanacak gibi değil. İnternetle alakalı bir problemimde yok yani download ve upload hızlarımda yerinde ilk defa bi fifada bunu yaşıyorum bunun bir çözümü yok mudur?

Eki Görüntüle 1586853
Aynı sorun bende de var.

Eki Görüntüle 1586853
Fifa 17'den beri oynuyorum ilk defa bu oyunda ping sorunu yaşadım.
Aynısını yaşıyorum.
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Oyun ayarlarından Online ayarlara girip eşleştirme ayarlarından yakın bölge eşleştirmesini kapatın. Ben bu şekilde çözdüm stabil 50 ms alıyorum artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı