FIFA 23 normal versiyon ile ultimate versiyon arasındaki fark nedir?

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. FIFA 23 almayı düşünüyorum fakat iki seçenek çıkıyor. Normal versiyon ile Ultimate versiyon arasında 80 TL fark var. Arasındaki farklar nelerdir? Ve Ultimate almaya değer mi?

Merhaba. FIFA 23 almayı düşünüyorum fakat iki seçenek çıkıyor. Normal versiyon ile Ultimate versiyon arasında 80 TL fark var. Arasındaki farklar nelerdir? Ve Ultimate almaya değer mi?
Ultimate sürümünün tek farkı Online tarafında Fifa Points ve birkaç paket harici bir faydası yok. Oyunun modlarına oynanışına veya başka bir özelliğine etki eden birşey değil. Şey gibi düşünebilirsin oyuna para yatırmak yerine yatırılmış bir versiyonunu alıyorsun biraz daha avantajlı bir fiyata.

Ultimate sürümünün tek farkı Online tarafında FIFA points ve birkaç paket harici bir faydası yok. Oyunun modlarına oynanışına veya başka bir özelliğine etki eden bir şey değil. Şey gibi düşünebilirsin oyuna para yatırmak yerine yatırılmış bir versiyonunu alıyorsun biraz daha avantajlı bir fiyata.

Ultimate Team ile alakalı hocam, karakter oyun içi para birimi vs. veriyor diye biliyorum. Normal versiyonu alsbilirsiniz.

Hocam genel olarak kendim kariyer modunu oynamayı düşünüyorum da ona bir katkısı yok değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı