FIFA 23 oyun hızı değiştirilebiliyor mu?

• Konuyu başlatan lont
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 578

lont

Centipat
Daha fazla  
FIFA 23 de offline oynuyorum fakat en iyi takımı bile alsam oyuncular koşmaktansa yürüyorlar gibi. Ayarlardan baktım fakat bulamadım acaba ben mi göremedim yoksa böyle bir ayar oyunda yok mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

FIFA 23 de offline oynuyorum fakat en iyi takımı bile alsam oyuncular koşmaktansa yürüyorlar gibi. Ayarlardan baktım fakat bulamadım acaba ben mi göremedim yoksa böyle bir ayar oyunda yok mu? Yardımcı olursanız sevinirim.
En son geçen sene oynamıştım o zaman da yoktu ben hep kamera hızı ve sprint hızı gibi ayarlar vardı oradan ayarlıyordum ve biraz da olsa farkı hissediyordum bi bakın isterseniz hocam.

Evet değiştirebiliyorsun, ayarları bir kurcala.

Ayarlardan değişiyor olmalı, bi' kontrol eder misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı