FIFA 23 oyuncuları daha iyi rakipler geliyor

Yer
SAMSUN
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Bilişim Sistemleri
Kadrom aşağıda belirttiğim gibi fakat nedense sürekli oyuncu reytingleri 98-99 olan rakipler geliyor. Bu durum oyundan ciddi oranda soğutuyor. Kimi maçları bileğimin hakkıyla alırken kimi maçları sırf oyuncuları daha iyi diye kaybediyorum. Rivals istediğim seviye bunun yüzünden ulaşamıyorum.

Ekran görüntüsü 2023-09-14 162126.png

Nedeni açık. Oyunun sonunun sonu evresinde olduğumuz için güçlü oyunculara erişim çok kolay. SBC görevlerini tamamlayıp oyunun menülerinde vakit harcayarak çok kolay üst seviye kadro kurulabilir. Oyunda kadroya göre eşleştirme sistemi de yok. Rivals modunda rivals klasmanına göre, Fut champions modunda ise anlık win sayına göre rakip bulur.

Nedeni açık. Oyunun sonunun sonu evresinde olduğumuz için güçlü oyunculara erişim çok kolay. Sbc görevlerini tamamlayıp oyunun menülerinde vakit harcayarak çok kolay üst seviye kadro kurulabilir. Oyunda kadroya göre eşleştirme sistemi de yok. Rivals modunda rivals klasmanına göre, fut champions modunda ise anlık Win sayına göre rakip bulur.

Yani bu kadro bana göre gayet normal. Yine bu kadroya karşı kazana biliyorum.

O sırada dls oynayanlar 🗿

Dls derken bilmediğimden soruyorum.

Nedeni açık. Oyunun sonunun sonu evresinde olduğumuz için güçlü oyunculara erişim çok kolay. Sbc görevlerini tamamlayıp oyunun menülerinde vakit harcayarak çok kolay üst seviye kadro kurulabilir. Oyunda kadroya göre eşleştirme sistemi de yok. Rivals modunda rivals klasmanına göre, fut champions modunda ise anlık Win sayına göre rakip bulur.

Öğretebilir misin?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-14 162423.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-14 162423.png
    3,5 MB · Görüntüleme: 36
  • Ekran görüntüsü 2023-09-14 163926.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-14 163926.png
    2 MB · Görüntüleme: 24
Öğretebilir misin?
Oyuna gelen SBC'ler kadronun gelişmesinde kilit rol oynar. Oyunda "content saati" adını verdiğimiz bir saat var. Her gün 20:00'da (saat uygulamasına göre değişebilir) oyuna yeni içerik gelir. Genelde bu içerikler içinde mutlaka SBC'ler olur. Oyuna hangi SBC'lerin geldiğini takip etmek için futbin.com sitesini kullan. Siteyi iyice gez, ne işe yaradığını ve neler sunduğunu anlayacaksın. Bu siteden günlük gelen sbcleri (insanların yapılmalı/yapılmamalı oyları ile birlikte, yani değer mi değmez mi hesabı) takip edebilirsin.

Oyunun son evresi olduğu için, SBC'lere çok iyi oyuncular ekleniyor. Bu SBC'leri de tamamlamak için "fodder" dediğimiz kartlara ihtiyacımız var. Fodder için kısaca, yüksek ratingli ama oynatmayacak kadar kötü oyuncular diyebiliriz. Bu fodderleri elde etmenin yolu da, fodder elde etme SBC'leri olarak tanımlayabileceğimiz "85x10, 84x10" gibi görevleri yapmaktır. Bu dediğim sbcler oyunun son evresi olduğu için sınırsız bir şekilde yapılabilir olarak geldi. İşin özü, kadronu geliştirmek istiyorsan her gün ne "content" geldiğini takip etmen gerekecek. Sana tavsiyem, her gün futbin.com'u ziyaret et ve FİFA takip edebileceğin bir discord sunucusuna katıl. Seninle aynı amacı güden insanlarla fikir alışverişi yap. Twitchin en popüler FİFA yayıncısı olan Ege Arseven'in serverına girebilirsin mesela. Güçlü kadro kurmak emek ve zaman istiyor.

Geri
Yukarı