Çözüldü FIFA 23 oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Doğuhan_61

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 12400F

RX 6750XT

16 GB RAM

512 GB M2 SSD
Merhaba.
Bugün FIFA 23 oynamak için oyna tıkladım ve tam açılırken elektrikler gitti. Sonrasında oyuna tekrar girmek isteyince kişisel ayar bölümünde oyundan atmaya başladı. Daha önce böyle bir sorun yoktu bugün olan olaydan kaynaklı olduğunu düşünüyorum acaba çözümü nedir?

Çözüm
Net bir şekilde çözümü söylüyorum.
Oyundan atmasının sebebi; Profilinin aniden kaydetmeden çıkmış olması (elektrik kesilmesi, ALT+F4 gibi şeyler)
Çözümü: Oyuna girdiğinde profilin karşına çıkacak. Profili sil ve yeni profil oluştur.

Muhtemelen olacaktır, olmazsa yardımcı olmaya çalışırız.
Olursa çözüm olarak işaretleyin bundan sonra aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olsun.
İyi oyunlar..
Estağfurullah. İyi oyunlarınız olsun.

oyundan atmasının sebebi; profilinin aniden kaydetmeden çıkmış olması (elektrik kesilmesi, alt+F4 gibi şeyler)
çözümü: oyuna girdiğinde profilin karşına çıkacak. Profili sil ve yeni profil oluştur.

Olursa çözüm olarak işaretleyin bundan sonra aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olsun.
İyi oyunlar.

Merhaba kariyer modunda bu dediğiniz çözüm yolunu uyguladıktan sonra hala aynı şekilde oyundan atıyor. İlerleyemiyorum kariyer modunda 1 gün bile geçemiyor oyundan atıyor sebebi ne olabilir?

Merhaba kariyer modunda bu dediğiniz çözüm yolunu uyguladıktan sonra hala aynı şekilde oyundan atıyor. İlerleyemiyorum kariyer modunda 1 gün bile geçemiyor oyundan atıyor sebebi ne olabilir?

Merhabalar, sizinki tamamiyle farklı bir problem.
Muhtemelen ekran kartınız AMD :)
Genelde AMD kullananların başına geliyor çünkü.
Ayarlardan telli saç özelliğini kapatın.
Mümkünse daha stabil bir driver'a geçin (AMD ise)
Telli saçı kapattıktan sonra olmazsa konu açarsanız çözüm bulmaya çalışırız.

Merhaba, aynı sorunu ben de yaşıyorum nasıl çözdünüz?

Merhabalar, sizinki tamamiyle farklı bir problem.
Muhtemelen ekran kartınız AMD :)
Genelde AMD kullananların başına geliyor çünkü.
Ayarlardan telli saç özelliğini kapatın.
Mümkünse daha stabil bir driver'a geçin (AMD ise)
Telli saçı kapattıktan sonra olmazsa konu açarsanız çözüm bulmaya çalışırız.
Ben NVIDIA ekran kartı kullanıyorum aynı sorun bende de var nasıl çözebilirim, bir fikriniz var mı?

EA FC 24'te normal klasik maç oynayabiliyorum. Bu aya kadar kariyer mod da oynadım bayağı. Fakat son bir aydır kariyer modunda forma seçim ekranında ve maça girdiğimde oyundan atıyor? Yapmadığım şey kalmadı. Save dosyalarını sildim, profili sildim yeni profil açtım yine olmadı. Driver güncelledim yine olmadı. Oyunu silip yükledim yine olmadı. Normal klasik maça girdiğimde oynuyorum. Ama kariyer moda başladığımda forma seçme kısmında ve maça girdiğimde pyundan atıyor. Sistemim de yeterli. GeForce RTX 3060 ekran kartı i9 işlemci 32 GB RAM vs. bir türlü çözemedim. Yardımcı olabilir misiniz?

Oyuna girerken online sunuculara bağlanıyor yazısını gördüğünde bağlanmadan geçmek için bir tuşa basmanı istiyordu,tuşu hatırlamıyorum.O tuşa basıp profil yüklendikten sonra menüde online a tekrar bağlanarak başta atmaları savuşturuyordum.Kariyerde hep aynı günde atması farklı bir olay,muhtemelen profil veya save dosyası bozulmuştur,yeni kariyer açmadan da düzeleceğini sanmam.
FC 24 için durumu bilmiyorum,çok sorunlu bir oyun,bende de kupalar havada duruyor,sakallar beyaz,gol sevinçleri kasıyor.

Son düzenleme:
Oyundan atmasının sebebi; Profilinin aniden kaydetmeden çıkmış olması (elektrik kesilmesi, ALT+F4 gibi şeyler)
çözümü: Oyuna girdiğinde profilin karşına çıkacak. Profili sil ve yeni profil oluştur.

İyi oyunlar.

Kk benimkisi profil yerine gelmeden çokuyor hocam çözümü varmıdır

Geri
Yukarı