FIFA 23 sabit 40 FPS

İşletim sistemi
Windows 10

CptnAktas

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
16 GB
Ekran kartı
RX 6600
Anakart
H610 MK D4
İşlemci
I3 12100F
İyi günler FIFA'ya giriyorum her şeyi ultraya da alsam lowa da çeksem FPS 40'ın üstüne çıkmıyor. Nasıl çözerim?

AMD Denetim Masası'ndan veya oyun açılmadan gelen ekrandaki ayarlardan bir kısıtlama var mı kontrol eder misiniz hocam?

23 de o açılmadan gelen ayar zımbırtısı olan FIFA Config yok. Onun dışında zaten hem denetim masasında hem de oyun içerisinde FPS sınırlayıcı kapalı. Ayrıca açık olsa 40a sabitlemez.

23 de o açılmadan gelen ayar zımbırtısı olan FIFA Config yok. Onun dışında zaten hem denetim masasında hem de oyun içerisinde FPS sınırlayıcı kapalı. Ayrıca açık olsa 40a sabitlemez.
40 a sabitlemesinin nedenleri elbet vardır hocam merak etmeyin durduk yere 40 sabit kalmaz. FIFA 23 hala sıkıntılı bir oyun ve oyunun indiği yere girip ordan setting.exe veya config.exe tarzı bir dosya olacak onu açın ekrana gelir. En kötü ihtimalle bir sonraki patch güncellemesini beklerseniz düzeliceğini umuyorum.

40'a sabitlemesinin nedenleri elbet vardır hocam merak etmeyin durduk yere 40 sabit kalmaz. FIFA 23 hala sıkıntılı bir oyun ve oyunun indiği yere girip oradan setting.exe veya config.exe tarzı bir dosya olacak onu açın ekrana gelir. En kötü ihtimalle bir sonraki patch güncellemesini beklerseniz düzeliceğini umuyorum.

Oyunun ayar kısmı oyun içerisinde zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı