FIFA 23 sanki yavaş çekimde gibi oynatıyor

İşletim sistemi
Windows 10

reydras

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
rx 570
Anakart
a320m pro max
İşlemci
r3 3100
Merhaba. FIFA'da dün gelen güncelleme ile birlikte oyunum resmen çöp oldu. Oyuncular yavaş çekimde hareket ediyor. FPS düşüklüğü veya ping sorunu yok. Dün gelen güncellemeden sonra bunu yapmaya başladı, önceden sorunsuz oynatıyordu. Bazı maçlar normal oynatıyor, bazı maçlar yavaş çekimde oynatıyor. Oyunu sildim yükledim, hala aynı. Bunu neden yapıyor acaba?

Sistem: RX 570 4 GB
R3 3100
16 GB RAM.

Aynı sorun bende de var çözümü hiçbir yerde bulamadım.
RX 5600 XT.
Ryzen 5 1600 AF.
16 GB RAM.

Twitter'da bu konu ile alakalı olarak stadyum öğelerini kaldırınca düzeliyor diye bir bilgi vardı yaptım sorun düzeldi :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorun bende fifa 12 den beri bitmedi çok nadir maçlarda mükemel tepki seri oyun oynuyorum benim kehanetim ea gamesle alakalı sloganları ırkçılığın tersine fakat yaptırımları sanki öyle değil gibi fifa 23 bir hevesle yükledim on numara sorunsuz akıcı oyun oynuyordum rakipleri delirttim çok geçmeden yine adamlar hantallaştı saçma sapan defans hataları başladı üstelik bu defa taktiklerime engel koydular sürekli ayarladığım taktiklerin tümü tamamen kısıtlandı takım presi ofside taktiği ceza sahasına baskı hepsinde yuvarlak boş bi simge belirdi ve hiçbirşekilde seçilemez oldu bu ea gamesle alakalı değilde nedir yani cinlermi girdi bilgisayarıma

5 senedir Online sezon kasiyorum. EA'de tam bir hak yeme ve adaletsizlik var kardesim. Basari ile klas 3'ten sonra 2'ye ciktin mi oyun oynatmiyor sana. Akli sira oyunu zorlastiriyor tepki gecikmesini bilerek yapiyor adamlar kesinlikle kosmuyor ve takim atak hazirlamiyor sana. Seni bilerek malup ettiriyor... Odenen para da haram olsun.

5 senedir Online sezon kasiyorum. EA'de tam bir hak yeme ve adaletsizlik var kardesim. Basari ile klas 3'ten sonra 2'ye ciktin mi oyun oynatmiyor sana. Akli sira oyunu zorlastiriyor tepki gecikmesini bilerek yapiyor adamlar kesinlikle kosmuyor ve takim atak hazirlamiyor sana. Seni bilerek malup ettiriyor... Odenen para da haram olsun.
Aynen tamda demek istediğim bu sürekli müdahale ediyor ağır saçma adaletsiz oyun yeminle skil şov yaparak 5 6 farkla yeneceğim adamlar çoğu 3 farkla 5 farkla yenip gidiyorlar

Dün gece yine girdim dayanamadım fake atmayı bilmeyen adam 11 attı bana birde yıldızdan yana bana garezi var 3 yıldız takım bile alsam 5 geliyor hesap değişicem artık kasıt oldunu düşünüyorum çünkü fifa 16 ya kadar ön sipariş oyun yaygınlaşıp lag başlayana kadar her seride ilk 3 e girecek kadar iyi oynuyordum bozdular resmen oyunumu😄😄

Geri
Yukarı