FIFA 23 sorunları çözüldü mü?

İbrahimkaya1

Hectopat
Daha fazla  
Selam 16 Mart Steam bahar indirimlerinde FIFA 23 almayı planlıyorum. Ama oyun ciddi oranda oyuncular tarafından olumsuz inceleme sayısına sahip. Bu forumda da çok fazla oyunun açılmaması vs. ile ilgili konu açılmış. Bu sorunların çözümü var mı? FIFA 23 almaya değer mi?

Sen oyunu al 1.5 saat dene zaten sıkıntı yaşarsan iade edersin.

Hocam internetim kötü olduğu için boşu boşuna zaman kaybetmeyeyim FIFA sorunluysa Spider-Man Remastered alıp indireyim diye düşünüyorum.

İşlemci ve ekran kartın iyi olması lazım ve oyunu SSD'ye kurman şart, ortalama PC'lerde halen takılmalar yaşanıyor.

AMD R5 3600.
Aorus RTX 2060 Super.
8x2 16gb RAM
SSD de yer yok HDD kurtarmaz mı?

Hocam internetim kötü olduğu için boşu boşuna zaman kaybetmeyeyim FIFA sorunluysa Spider-Man Remastered alıp indireyim diye düşünüyorum.

Şu an sıkıntı yaşayan çok kişi mevcut sıkıntıları tamamen giderilmiş değil ve giderileceğini düşünmüyorum artık çünkü aylar oldu neredeyse yeni seri ve yeni isimde FIFA'ya geçilecek ama adamlar oralı değil.

O yüzden biraz şans işi artık kimisinde oluyor kimisinde olmuyor yani oyunu seviyorsanız denemeniz gerek.

AMD R5 3600.
Aorus RTX 2060 Super.
8x2 16gb RAM
SSD de yer yok HDD kurtarmaz mı?
Ben 1660Ti ve i5 9400F ile HDD üzerinden sıkıntısız bir şekilde oynuyorum. İnternet bağlantınız iyiyse bir sorun yaşamazsınız.

Şu an sıkıntı yaşayan çok kişi mevcut sıkıntıları tamamen giderilmiş değil ve giderileceğini düşünmüyorum artık çünkü aylar oldu neredeyse yeni seri ve yeni isimde FIFA'ya geçilecek ama adamlar oralı değil.

O yüzden biraz şans işi artık kimisinde oluyor kimisinde olmuyor yani oyunu seviyorsanız denemeniz gerek.

O zaman indirip dediğiniz gibi denemekten başka bir seçeneğim yok. İnşallah sıkıntı yaşamam.

Ben 1660 Ti ve i5 9400F ile HDD üzerinden sıkıntısız bir şekilde oynuyorum. İnternet bağlantınız iyiyse bir sorun yaşamazsınız.

İnternet bağlantım kötü hocam Online değil de daha çok kariyer oynamayı düşünüyorum yine de sorun yaratır mı HDD'ye kurarsak?

Oyunun sorunları tamamen giderilmedi. Bazı kişilerde sorunlar devam ederken bazı kişilerde sorun yok. Size önerim oyunu alın indirin deneyin sorun yaşarsanız iade edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı