FIFA 23 sorunları çözüldü mü?

İbrahimkaya1

Hectopat
Daha fazla  
Selam 16 Mart Steam bahar indirimlerinde FIFA 23 almayı planlıyorum. Ama oyun ciddi oranda oyuncular tarafından olumsuz inceleme sayısına sahip. Bu forumda da çok fazla oyunun açılmaması vs. ile ilgili konu açılmış. Bu sorunların çözümü var mı? FIFA 23 almaya değer mi?

Sıkıntı yaşamamanız için size önden bir tüyor vereyim, kesinlikle Windows'un yüklü olduğu disk ve SSD'ye kurun ayrıca biraz boşluk alanınız kesinlikle olsun.

Bir adet SSD ve bir adet HDD var sistemimde fakat SSD de yer yok. Windows SSD de yüklü bu arada. BF5 SSD'den HDD'ye taşısam sorun olur mu? Açık dünya oyunlarının HDD de oynanmasını tavsiye etmiyorlar.

Ultimate Team modunda birkaç maç oynayıp deneyin. Bir sorun çıkarsa iade edersiniz ama internetiniz iyiyse sisteminiz fazlasıyla yeterli.

Teşekkürler, dediğiniz gibi yapacağım.

Bir adet SSD ve bir adet HDD var sistemimde fakat SSD de yer yok. Windows SSD de yüklü bu arada. BF5 SSD'den HDD'ye taşısam sorun olur mu? Açık dünya oyunlarının HDD de oynanmasını tavsiye etmiyorlar.

BF5 HDD'de kötü olur dediğiniz gibi sıkıntı, o yüzden HDD ile denemekten başka şansınız yok.

Selam 16 Mart Steam bahar indirimlerinde FIFA 23 almayı planlıyorum. Ama oyun ciddi oranda oyuncular tarafından olumsuz inceleme sayısına sahip. Bu forumda da çok fazla oyunun açılmaması vs. ile ilgili konu açılmış. Bu sorunların çözümü var mı? FIFA 23 almaya değer mi?
Hesabınızda bulunabilir ben 56 saat oynadım kariyer modunda başarılı ama Fut Draft mekanikleri değiştirilince çok kötü olmuş.

Resmen sorun yuvası oyun. Arkadaş oyunu dün aldım 2 saat oynadım, dahada açılmıyor. Bazen açılıyor, bazen açılmıyor. 350 lira param bosa gitti , iade nasıl ederm epicden.

Geri
Yukarı