FIFA 23 Steam'de 47 GB yer kaplıyor olarak gösterilmesine rağmen 95 GB yer kaplıyor

neil mcca

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Hepinize iyi günler diliyorum. FIFA 23 Steam'de 47 GB yer kaplıyor şeklinde gözükürken program dosyalarında 95 GB yer kaplıyor. Bunu düzeltmenin bir yolu yok mu? Diskimin kapasitesi zaten çok fazla değil bir de durum böyle olunca iyice elim kolum bağlanmış oluyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

WhatsApp Image 2023-07-15 at 12.26.24.jpeg

WhatsApp Image 2023-07-23 at 00.04.10.jpeg

Merhaba. Hepinize iyi günler diliyorum. FIFA 23 Steam'de 47 GB yer kaplıyor şeklinde gözükürken program dosyalarında 95 GB yer kaplıyor. Bunu düzeltmenin bir yolu yok mu? Diskimin kapasitesi zaten çok fazla değil bir de durum böyle olunca iyice elim kolum bağlanmış oluyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eki Görüntüle 1872808

Eki Görüntüle 1872811
Hocam zaten oyun 100GB alan öneriyor yüklemek için.

Eki Görüntüle 1872808

Eki Görüntüle 1872811
Mod falan mı kurdun oyuna? Çünkü 619 tane dosya ve 124 tane klasör FIFA 23 için fazlasıyla anormal. Oyun şu an elimde değil, teyit edemem fakat 2 kat fark var neredeyse klasör ve dosya sayısında. Bir ihtimal aynı klasörün içine oyunu kopyalamış olabilir misin?

Son düzenleme:
47 GB yer kaplıyor şeklinde gözükürken program dosyalarında 95 GB yer kaplıyor.
Ben de gece uyumadan önce Sea Of Thieves indirmeye başlamıştım(Game Pass'den), sabah uyandığımda indirmenin durduğunu gördüm ancak Sea Of Thieves'in dosyası 120 GB kaplıyordu. Silmeye çalıştım yönetici izni istedi, verdim olmadı. Çok uğraştım en sonunda güvenli modda silebildim. Sizinki de öyle bir şey olabilir belki.

Mod falan mı kurdun oyuna? Çünkü 619 tane dosya ve 124 tane klasör FIFA 23 için fazlasıyla anormal. Oyun şu an elimde değil, teyit edemem fakat 2 kat fark var neredeyse klasör ve dosya sayısında. Bir ihtimal aynı
Evet mod kurdum küçük boyutlu bir mod ama sanırım ondan kaynaklanıyor. Modun kendisine ait bir datası var 45GB(FIFA Mod Data). Bunun dışında oyunun datası da var 37GB. Steamden başlatma seçeneği olarak FIFA Mod Datayı yapmıştım mod için. Oyunun kendi datasını veya modu silmem gerekiyor sanırım. Oyunun kendi datasını silersem acaba oyun açılır mı??

Evet mod kurdum küçük boyutlu bir mod ama sanırım ondan kaynaklanıyor. Modun kendisine ait bir datası var 45GB(FIFA Mod Data). Bunun dışında oyunun datası da var 37GB. Steamden başlatma seçeneği olarak FIFA Mod Datayı yapmıştım mod için. Oyunun kendi datasını veya modu silmem gerekiyor sanırım. Oyunun kendi datasını silersem acaba oyun açılır mı??
Oyunun kendi datasını silince oyun açılır mı emin değilim, moddata'yı yani modları silmek daha garanti bir yöntem gibi duruyor.

Geri
Yukarı