Çözüldü FIFA 23 sürekli sıfırlanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dodo1903

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Star Destroyer
Merhaba. FIFA 23 aldım fakat oyundan çıkınca kariyer modum da ayar kaydım da çevrimiçi olmayan her şey sıfırlanıyor. Bilgisayardan DS4Windows ile oynuyorum oyunu. Bu şikayeti birçok forumda gördüm. Sonrasında EA'ya mail attım ve son güncellemeyle düzelttiklerini söylediler fakat düzelen bir şey yok maalesef. Çözümü nedir? Kariyer falan oynayamıyorum.

Çözüm
@Dodo1903 selamlar, çözümleyebildiniz mi?
Evet çözdüm. DS4windows kullanmıyorum artık çünkü sıfırlayan şey o uygulama. Aşağıdaki linkteki videodan çözdüm ben. Eğer FIFA 23'ün Steam'da değilse Steam kütüphanene eklemelisin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba. FIFA 23 aldım fakat oyundan çıkınca kariyer modum da ayar kaydım da çevrimiçi olmayan her şey sıfırlanıyor. Bilgisayardan DS4Windows ile oynuyorum oyunu. Bu şikayeti birçok forumda gördüm. Sonrasında EA'ya mail attım ve son güncellemeyle düzelttiklerini söylediler fakat düzelen bir şey yok maalesef. Çözümü nedir? Kariyer falan oynayamıyorum.
DS4Windows olmadan bir deneyin.

@Dodo1903 selamlar, çözümleyebildiniz mi?
Evet çözdüm. DS4windows kullanmıyorum artık çünkü sıfırlayan şey o uygulama. Aşağıdaki linkteki videodan çözdüm ben. Eğer FIFA 23'ün Steam'da değilse Steam kütüphanene eklemelisin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Bir deneyeceğim ama zaten DS4windows'la değil, arkadaşın yaptığı ayarlarla kullanıyorum. Teşekkürler.

Ben EA playdan oynuyorum ben ne yapacağım çözemiyorum

Arkadaşlar eaplaydan açıyorum fakar her seferinde sıfırlanıyor ve kayıtlı kariyer moduna giremiyorum

Son düzenleme:
Ben EA playdan oynuyorum ben ne yapacağım çözemiyorum

Arkadaşlar eaplaydan açıyorum fakar her seferinde sıfırlanıyor ve kayıtlı kariyer moduna giremiyorum
çözüm bulabildiniz mi ben de aynı sorunu yaşıyorum sürekli sıfırlanıyor kayıtlar gözükmüyor sonra kafasına göre bazen geliyor bazen gidiyor

çözüm bulabildiniz mi ben de aynı sorunu yaşıyorum sürekli sıfırlanıyor kayıtlar gözükmüyor sonra kafasına göre bazen geliyor bazen gidiyor

yabancı siteden anladığım kadarıyla ben şöyle çözdüm.GamePass üzerinden oynuyodum ve sürekli kariyerim sıfırlanıyodu/gözükmüyodu yani . Logitech f310 kolunu BAĞLADIKTAN SONRA oyunu başlatıyodum . İşte sorun burdaydı . Oyunu BAŞLATTIKTAN SONRA kolu taktım ve sorun çözüldü . Çünkü tek kontrolcü 'klavye' olduğu zaman SEN olduğunu anlıyor. Ama logitech kolu bağlıyken yani 2 kontrolcü varken (klavye ve logitech) oyun farklı bir kimlik girişi gibi algılayıp sıfırdan oyun tanıtımı yapıyor sana . Cidden biraz saçma ama en azından ben kendi oyunumu böyle düzelttim.

Yeni konular

Geri
Yukarı