Çözüldü FIFA 23 TPM olmadan açılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr. Falcon

Hectopat
FIFA 23 W11'de "Security violation!" hatası verdi Windows 10'a geçtim anakartımda TPM 2.0 yok. TPM olmadan oynamanın bir çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunun içindeki bir anti-cheat yazılımı da sebebiyet vermiş olabilir. Bunu kaldırıp tekrar yükleyip deneyebilirsiniz.
TPM 2.0 ve Secure Boot isteyen hiçbir uygulama anakartta destek yoksa Windows 11'de çalışmaz.

TPM 2.0 ve Secure Boot isteyen hiçbir uygulama anakartta destek yoksa Windows 11'de çalışmaz.

Windows 10'a geçtim aynı hatayı vermeye devam ediyor. Nasıl çözerim izin günüm bununla geçti yine.

Bulmam gerekiyor deneyemedim ya oyunu o kadar kart aldık bu yüzden.

Oyunun içindeki bir anti-cheat yazılımı da sebebiyet vermiş olabilir. Bunu kaldırıp tekrar yükleyip deneyebilirsiniz.

Çözüm

Yaptığımda aynı hatayı veriyor hocam. W11 bile TPM'siz kuruluyor bu oyunlarda açılır herhalde. FIFA oynayan herkesin anakartında yoktur herhalde EA düşünmüştür umarım.

Sanırım çözümler burada tükeniyor hocam.

@Mr. Falcon elbette hocam. Windows 10'a temiz kurulum ile mi geçtiniz?

Geri
Yukarı