FIFA 23 transfer ol seçeneği gözükmüyor

Mustafa Karakoç

Hectopat
Normalde burası isimlerini tam olarak hatırlamadığım transferlik iste kiralık olmak iste gibi seçenekler olması gerekiyor ancak yok sebebi nedir FIFA'cı arkadaşlar? Eski takımıma tekrar transfer oldum kiralık olarak mı döndüm?

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-19_022401157.png
    resim_2023-09-19_022401157.png
    20,7 KB · Görüntüleme: 27
Normalde burası isimlerini tam olarak hatırlamadığım transferlik iste kiralık olmak iste gibi seçenekler olması gerekiyor ancak yok sebebi nedir FIFA'cı arkadaşlar? Eski takımıma tekrar transfer oldum kiralık olarak mı döndüm?
Hocam bir kere transferini iste yerine bastıysanız zaten şuan transferinizi istemişsinizdir. Bir kere basınca transfer dönemi kapanıncaya kadar o orda gözükmez daha önce oraya bastınız mı?

Hocam bir kere transferini iste yerine bastıysanız zaten şu an transferinizi istemişsinizdir. Bir kere basınca transfer dönemi kapanıncaya kadar o orada gözükmez daha önce oraya bastınız mı?

Hayır hocam ilk başladığım takım fenerbahçeydi. Daha sonra sporting lizbondan teklif gelince oraya transfer oldum sonra orada biraz oynayıp tekrar transferimi istedim. Sonra Fenerbahçe'den tekrar teklif geldi eski takımıma geri transfer oldum ve şu an koşulsuz şartsız geldiğimden beri transfer isteği geliyor jorge beni aldı ama şutlamak istiyor sanırım :D transfer dönemi de geçti gitti hala teklif geliyor oradan hiçbir seçeneğe basamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı