FIFA 23 vs FIFA 12

vincenzo26

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ilk 2 görsel FIFA 12 oyununa ait son 2 görsel ise FIFA 23 oyununa ait.
Aradan 11 yıl geçmesine rağmen ışıklandırma çim tonu ve saha görüntüsünde FIFA 12'nin daha iyi gözükmesi ilginç değil mi? FIFA 23 pastel boya ile boyanmış gibi...bunun sebebi nedir acaba?

Screenshot_20240313-230927.png

Screenshot_20240313-230945.png

Screenshot_20240313-231102.png

Screenshot_20240313-231150.png

Not: Her iki oyunun görüntüleri de en yüksek görüntü kalitesinden alındı.

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA zaten bana hiç değişmiyor gibi geliyor sanki kadroları yeniyelip çıkartıyorlar ama yine de her sene alıyorum :D

Hakikaten çimler bile daha gerçekçi görünüyor. Her sene daha kötüye gidiyor zaten eskiden daha zevkliydi şimdiki oyunlar hatadan geçilmiyor tek dertleri paket satıp para kazanmak.

Hakikaten çimler bile daha gerçekçi görünüyor. Her sene daha kötüye gidiyor zaten eskiden daha zevkliydi şimdiki oyunlar hatadan geçilmiyor tek dertleri paket satıp para kazanmak.
Paket açma işlerine hiç girmedim halen eski yıllardaki gibi kariyer yapıyorum.Paket işleri bana çocukça geliyor ve kendimi bir serüvenin içinde hissedemiyorum.En iyisi kariyerden devam...

@4rda000 çok büyük paralar kazanıyorlar her online oyunda bu böyle ama sürekli yeni içerik ve müşteriye içeriği aldıracak çeşitli eylemler :)

@vincenzo26 Eskiden bende hep kariyer oynardım çok satın alıp online girmeden sadece kariyer oynadığım seriler olmuştu geçen sene bir deneyim dedim 4-5 ay falan oynadım bu senede çıktığından beri oynuyorum bakalım ne kadar gider böyle ama eski havası yok kariyer falan hep aynı çünkü yeni eklenen içerik pek yok kariyer kısmında.

Yeni konular

Geri
Yukarı