FIFA 23 xCloud gelebilme ihtimali var mı?

Daha fazla  
Herkese merhaba, şimdi haberde gördüm FIFA 23 gelmiş sanırım Xbox Game Pass'ye bende dedim belki bir ihtimal bazı oyunlar sürpriz bir şekilde Cloud'a gelebiliyor sizce gelebilir mi bence gelse müthiş olur bilgisayarı kaldır mayanlar için.

Herkese merhaba, şimdi haberde gördüm FIFA 23 gelmiş sanırım Xbox Game Pass'ye bende dedim belki bir ihtimal bazı oyunlar sürpriz bir şekilde Cloud'a gelebiliyor sizce gelebilir mi bence gelse müthiş olur bilgisayarı kaldırmayanlar için.
Yayınlanan listede sadece konsol ve PC üzerinde çıkacağı yazıyor. Geçen sene FIFA 22 de gelmemişti. Sürpriz bir açıklama olmadığı sürece dediğiniz gibi gelmeyecek.

Boosteroid de var zaten sanırım ama görüntü kalitesi düşük ve gecikmeler var. GFN ve diğer bilinen Cloud servislere geleceğini düşünmüyorum ben.
yani bazı oyunlar için xbox bazen süpriz yapabiliyor bide fifa 2023 son fifa oyunu olduğu için bence süpriz bir şekilde gelebilir gibi geldi bana ama bilmiyoruz ilerliyen zamanlarda görücez inşallah gelir

An itibarıyla oynanabilir.

1690545696707.png

Herkese merhaba, şimdi haberde gördüm FIFA 23 gelmiş sanırım Xbox Game Pass'ye bende dedim belki bir ihtimal bazı oyunlar sürpriz bir şekilde Cloud'a gelebiliyor sizce gelebilir mi bence gelse müthiş olur bilgisayarı kaldır mayanlar için.
hayırlı olsun gelmiş fakat benimde bir sorum olucak kariyer modu kaydediliyor mu xcloudda?

Yeni konular

Geri
Yukarı