FIFA 23'de defans nasıl yapılır?

venom94

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. FIFA 23 öyle zor geliyor ki hiç keyif vermiyor. Profesyonel modda oynadigimda çok rahat bir şekilde kazanıyorum, world class oynuyorum ondada gol atiyorum ama kaleye gelen her top gol oluyor. Bu aşırı saçma. Ayarlardan otomatik defans ayarı vs varmı?

Selam arkadaşlar. FIFA 23 öyle zor geliyor ki hiç keyif vermiyor. Profesyonel modda oynadigimda çok rahat bir şekilde kazanıyorum, world class oynuyorum onda da gol atiyorum ama kaleye gelen her top gol oluyor. Bu aşırı saçma. Ayarlardan otomatik defans ayarı vs var mı?

Gerçekten çok zor oyun FIFA'ya o yüzden hiç alışamadım şu an pes yükledim oynuyorum pes alıştırma gibi oluyor şu an FIFA'da çok daha rahat oynuyorum pes yükleyip alıştırma niyetine 1-2 saat oyna sonra FIFA geç çok rahatlıyorsun.

Gerçekten çok zor oyun FIFA'ya o yüzden hiç alışamadım şu an pes yükledim oynuyorum pes alıştırma gibi oluyor şu an FIFA'da çok daha rahat oynuyorum pes yükleyip alıştırma niyetine 1-2 saat oyna sonra FIFA geç çok rahatlıyorsun.
Hocam pes 21 bence güzel. Tam orantılı oynanışi var. FIFA 23 defans yapamıyorsun sürekli gol yiyorsun, ne anladım o işten :)

Hocam PES 21 bence güzel. Tam orantılı oynanışi var. FIFA 23 defans yapamıyorsun sürekli gol yiyorsun, ne anladım o işten :)

Pes zaten bence daha iyiydi e-football'a geçmeden önce FIFA'dan bende zorlanıyorum maalesef FIFA'da topa müdahale ederek Online maçlarda topu alamıyorsun rakipten FIFA'da mesela bende çok bilmiyorum nasıl yapıldığını ya kayiyorum ya da topa müdahale için X basıyorum.

Geri
Yukarı