FIFA 23'e ne zaman indirim gelir?

Merhaba biliyorum FIFA 23 daha çıkmadı ama çıkarsa ki 600-900 bandında olacaktır. Sizce FIFA 23 çıktığında indirim kaç ay / hafta sonra gelir?

Ben de bir FIFA oyuncusu olarak 23ü bekliyorum. Tavsiyem DurmaPlay takip et. Ön siparişe açıldığı zaman uygun fiyata oluyor. Oyun çıktığında bir tık daha pahalı olur. Keyi de oyunun çıkış tarihinden 1-2 gün önce gönderiyorlar.

Ben de bir FIFA oyuncusu olarak 23ü bekliyorum. Tavsiyem DurmaPlay takip et. Ön siparişe açıldığı zaman uygun fiyata oluyor. Oyun çıktığında bir tık daha pahalı olur. Keyi de oyunun çıkış tarihinden 1-2 gün önce gönderiyorlar.

Hocam kaç TL gibi oluyor bende aileme fazla yük olmak istemiyorum.

Hocam biraz yavaş mı olsanız :DBilemeyiz bunu ama 3-4 ay civarı diyorum ben.
Hocam 22 alsam daha oyun bitmiş para vermek istemiyorum o yüzden.

Hayır hocam ailemin maddi durumu kötü değil lakin bir oyunada 1000TL vermez bende o yüzden sordum. Maksimum 300 400 verir.
Bir oyuna 1000 TL para vermek bence de mantıklı değil. Sizin konuşmanızdan oyunu çok heves ettiğinizi ve çok istediğinizi anladım. Tabiki her insan birşeylere heves eder ama bunun belli bir ölçüde olması gerektiği kanaatindeyim. Belki de hiç indirime girmeyecek. Belki de çıktığında çok uygun bir fiyattan satışa sunulacak. Ama bu sizin için olmazsa olmaz olmamalı. Alt tarafı bir oyun. :)

Bir oyuna 1000 TL para vermek bence de mantıklı değil. Sizin konuşmanızdan oyunu çok heves ettiğinizi ve çok istediğinizi anladım. Tabii ki her insan bir şeylere heves eder ama bunun belli bir ölçüde olması gerektiği kanaatindeyim. Belki de hiç indirime girmeyecek. Belki de çıktığında çok uygun bir fiyattan satışa sunulacak. Ama bu sizin için olmazsa olmaz olmamalı. Alt tarafı bir oyun. :)

Haklısınız hocam.

Geri
Yukarı