FIFA 23'te DS4 titremiyor

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5-11400h 2.7GHz>4.5GHz
RTX 3050Tİ
16Gb Ram
500GB SSD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm. Başlıkta da dediğim gibi gamepad diğer oyunlarda titriyor ama FIFA 23'te titremiyor. Oyun ayarlarına ve DS4 Windows uygulamasına baktım ama titreişmi açma/kapama gibi bir şey bulamadım. Yardımccı olabilecek biri var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm. Başlıkta da dediğim gibi gamepad diğer oyunlarda titriyor ama FIFA 23'te titremiyor. Oyun ayarlarına ve DS4 Windows uygulamasına baktım ama titreişmi açma/kapama gibi bir şey bulamadım. Yardımccı olabilecek biri var mı acaba?

DS4’ü kapatıp bir daha deneyin, bazen oyunlar DS4 kapalıyken daha uyumlu çalışıyor.

Kanka ben anlamıyorumda kusura bakmada titreşimle oynamak ne işe yarıyor.
top direğe çarpınca felan kol titreyince hoş oluyor daha çok oyunun içine girmeni sağlıyor bence

DS4'ü kapatıp bir daha deneyin, bazen oyunlar DS4 kapalıyken daha uyumlu çalışıyor.

Hocam DS4 kapalı oynuyorum ben zaten normalde ama kapalıyken de açıkken de titreme olmuyor. FIFA23'ü silip 17 indirdim alex hunter modu için onda da DS4 olmadan oynanmıyor mesela. Titreşimi bir türlü bulamadım. Başka oyunlarda çalışırken FIFA'da çalışmaması garip geldi bana.

top direğe çarpınca felan kol titreyince hoş oluyor daha çok oyunun içine girmeni sağlıyor bence

Hocam DS4 kapalı oynuyorum ben zaten normalde ama kapalıyken de açıkken de titreme olmuyor. FIFA23'ü silip 17 indirdim alex hunter modu için onda da DS4 olmadan oynanmıyor mesela. Titreşimi bir türlü bulamadım. Başka oyunlarda çalışırken FIFA'da çalışmaması garip geldi bana.
Düzeltme** Şuan oyundayım ve ds4 açık bir biçimde oynuyorum titreşimler çalıştı.

Top direğe çarpınca falan kol titreyince hoş oluyor daha çok oyunun içine girmeni sağlıyor bence.

Düzeltme** şu an oyundayım ve DS4 açık bir biçimde oynuyorum titreşimler çalıştı.

Tekrardan düzeltme** normalde antrenmanlarda çalışıyordu ama şimdi onda da çalışmıyor. DS4 Windows da bir ayar var diyorlar ama ben hala bulamadı o ayarı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı