FIFA 23'te HD 7850 sistem ara sahnelerde 3 FPS veriyor

Zeki321

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistemim:
  • HD7850 2 GB
  • i5 4570
  • 8 GB RAM
FIFA 23'te ara sahnelerde FPS 2-3 oluyor, bu normal mi?
Ve FPS çok düşük geliyor en düşük ayarlarda.

Not. Geçen sene FIFA 22'yi aynı sistem GT 740 ile oynadım hiç kasma yoktu. Bu nedir, sinirlerim bozuldu FIFA23 oynadıkça.
Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

FIFA 23 minimum sistem gereksinimleri
  • Intel Core i5-6600K ya da AMD Ryzen 5 1600 işlemci
  • NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti ya da AMD Radeon RX 570 ekran kartı
  • 8 GB bellek
  • 100 GB disk alanı
  • Windows 10 64-bit işletim sistemi
FIFA 23 önerilen sistem gereksinimleri
  • Intel Core i7-6700 ya da AMD Ryzen 7 2700X işlemci
  • NVIDIA GeForce GTX 1660 ya da AMD Radeon RX 5600 XT ekran kartı
  • 12 GB bellek
  • 100 GB disk alanı
  • Windows 10 64-bit işletim sistemi
Bilgisayarınız oyunu kaldırmıyor. Benim sadece ekran kartım yetmiyor en düşük değerlerde 25-40 FPS alıyorum.

Yani normalmi bu sizce açıkladım gt740 ile en düşük ayarlarda 70 80 fps veya daha fazlası alıyordum 2 3 fpsye düşmesi normal mi allah için

Yani normalmi bu sizce açıkladım gt740 ile en düşük ayarlarda 70 80 fps veya daha fazlası alıyordum 2 3 fpsye düşmesi normal mi allah için
Bence normal. FIFA 23 ile birlikte Next Gen oldu oyun. Artık daha yüksek sistemler isteniyor. PS5 ile aynı oyunu oynuyorsunuz öyle düşünün.

Bence normal. FIFA 23 ile birlikte Next Gen oldu oyun. Artık daha yüksek sistemler isteniyor. PS5 ile aynı oyunu oynuyorsunuz öyle düşünün.
HD 7850 modeli GT 740'dan çok daha güçlüdür.

Merhaba arkadaşlar, sistemim:
  • HD7850 2 GB
  • i5 4570
  • 8 GB RAM
FIFA 23'te ara sahnelerde FPS 2-3 oluyor, bu normal mi?
Ve FPS çok düşük geliyor en düşük ayarlarda.

Not. Geçen sene FIFA 22'yi aynı sistem GT 740 ile oynadım hiç kasma yoktu. Bu nedir, sinirlerim bozuldu FIFA23 oynadıkça.
Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
Kartınızın sürücü sürümü nedir?

Birkaç eski sürüm driver deneyebilir misiniz? Ya da NimeZ driver da deneyin ama 3. parti olduğu için bir sorumluluk almıyorum.

Birkaç eski sürüm driver deneyebilir misiniz? Ya da NimeZ driver da deneyin ama 3. parti olduğu için bir sorumluluk almıyorum.

Deneyince dönüş yapacağım teşekkür ederim

Önceki driverları nerden bulabilirim

Sana çok teşekkür ederim allah razı olsun eski sürücülerden bir tanesini indirdim ve düzeldi akıyo oyun tekrar tekrar çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Deneyince dönüş yapacağım teşekkür ederim.

Önceki driverları nereden bulabilirim?

Sana çok teşekkür ederim Allah razı olsun eski sürücülerden bir tanesini indirdim ve düzeldi akıyor oyun tekrar tekrar çok teşekkür ederim.

Hocam hangi driveri indirdiniz bir de ayarlarınızı verir misiniz bende de çok kasıyor oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı