Çözüldü FIFA 23'te hızlı koşmama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kullanıcı1355

Hectopat
Oyunu bilgisayardan PlayStation 3 koluyla oynuyorum. Bugünkü güncellemeden sonra FIFA 23 oynarken top sürdüğüm oyuncular hızlı koşmamaya başladı. Ayarlardan kontrol ettim ama çözemedim. Ayağında top olan yavaşlıyor. Sanki sakatlanmış gibi yavaş yavaş gidiyorlar. Çözümünü bilen var mı?

Çözüm
Sorun koldan kaynaklıymış. R2 tuşuna normal şekilde basılıyordu ama aslında takılmış. Sertçe basıp çektiğimde sorun düzeldi. Yanıtlarınız için teşekkür ederim.
Oyunu bilgisayardan PlayStation 3 koluyla oynuyorum. Bugünkü güncellemeden sonra FIFA 23 oynarken top sürdüğüm oyuncular hızlı koşmamaya başladı. Ayarlardan kontrol ettim ama çözemedim. Ayağında top olan yavaşlıyor. Sanki sakatlanmış gibi yavaş yavaş gidiyorlar. Çözümünü bilen var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Reddit'te böyle bir konu buldum bakabilirsin. PC diyor ama çözümü birbirine yakındır sanıyorum.

Konuya pek hakim değilim ama, acaba oyunun ayarlarından tuşlar değişmiş olabilir mi? Aynı şekilde benim de başıma gelmişti. Manuel olarak koşmayı kendim bir tuşa atamıştım diye hatırlıyorum

Sorun koldan kaynaklıymış. R2 tuşuna normal şekilde basılıyordu ama aslında takılmış. Sertçe basıp çektiğimde sorun düzeldi. Yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı