FIFA 24 alınır mı?

xsesaeary

Decapat
Daha fazla  
Şimdi benim CS:GO envanterimde Hellcase'den günlük bedavalardan aldığım 800 veya 900 TL'lik envanter var. Komisyon dahil bunları satıp üstüne kendi paramı ekleyip FIFA 24 alınır mı? Değer mi? Kariyeri çok seviyorumç FIFA 23'ü geç aldım ona rağmen kariyerde 250 saatim oldu. Sizce almaya değer mi? FIFA oynayasım var.

Alma aldım iade ettim FC24 indirimlerde alınır neredeyse oynanışta PC'de FIFA 23 çok da farklı değil en büyük yenilik ana menü ve futbolcuların üzerindeki kiyafetler daha seri hareket ediyor başka'da bir artısı yok indirimlerde 500TL bandında alınır Ya'da EA Play Pro al 1 ay oyna daha sonra indirimde alırsın acelesi yok.

@volkankelebek hocam oyunu alırken aklınız nerdeydi? EA her zaman aynı şeyi yapıyor. Yeni oyunu tanıtırken eski oyun sanki dünyanın en kötü oyunuymuş da bu yeni oyunları ile dünyanın en iyi oyununu yapmışlar gibi pazarlamaya çalışıyorlar. İki oyun arasındaki en temel ve önemli fark kadrolar. Onun dışında zaten almanızın pek bir mantığı yok. Benim gibi FUT oyuncuları ise ön sipariş veriyor mantığı bu.

@volkankelebek hocam oyunu alırken aklınız nerdeydi? EA her zaman aynı şeyi yapıyor. Yeni oyunu tanıtırken eski oyun sanki dünyanın en kötü oyunuymuş da bu yeni oyunları ile dünyanın en iyi oyununu yapmışlar gibi pazarlamaya çalışıyorlar. İki oyun arasındaki en temel ve önemli fark kadrolar. Onun dışında zaten almanızın pek bir mantığı yok. Benim gibi fut oyuncuları ise ön sipariş veriyor mantığı bu.

Mesele o değil geçen sene farklılık vardı bu sene o kadar farklılık yoktu hatta FIFA 23 aynısı direkt, oyunda spiker yoktu güncelleme ile getirdiler bende gıcık oldum iade ettim.

FIFA 23 geçen sene oynanışta farklılık vardı ağırdı oyun bu sene FC24 Daha'da hızlanmış paten gibi kayıyordu oyuncular dedim gerek yok iade bastım.

@volkankelebek gene de büyük farklar yoktu. Bence bu oyunu kariyer için oynayacaklar bir kaç aylık EA Play Pro alsın (çıktığı gibi oynamak istiyorsa) veyahut indirim beklesin. Genelde yılbaşında güzel indirimlere giriyor.

Mesele o değil geçen sene farklılık vardı bu sene o kadar farklılık yoktu hatta FIFA 23 aynısı direkt, oyunda spiker yoktu güncelleme ile getirdiler bende gıcık oldum iade ettim.

FIFA 23 geçen sene oynanışta farklılık vardı ağırdı oyun bu sene FC24 Daha'da hızlanmış paten gibi kayıyordu oyuncular dedim gerek yok iade bastım.

Şu an alınır mı? Hocam sence 600TL oldu EA App'te.

Yeni konular

Geri
Yukarı