Fıfa 24 DualShock 4'ü Xbox olarak görüyor

Oldus

Centipat
Daha fazla  
Ardakaşlar konsolum DualShock 4 ama FIFA 24 da Xbox olarak gözüküyor Steam ayarlarım bunlar. Hangilerini açarsam FIFA 24 da DualShock4 gibi gösterir konsolu?

Dosya Ekleri

• 1697995419266.png
    1697995419266.png
    34,2 KB · Görüntüleme: 163
Son düzenleyen: Moderatör:
DualShock olarak görünmez çünkü DS'lerde PC resmi desteği yok diye biliyorum. O yüzden XBOX kolu olarak gösteriyor oyunlar.

Hocam bir de DS4 indirip deneyin. Belki bu videonun faydası olur diye bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DualShock olarak görünmez çünkü DS'lerde PC resmi desteği yok diye biliyorum. O yüzden Xbox kolu olarak gösteriyor oyunlar.

Kablolu olarak bağlayınca öyle görüyor du fakat USB dong aldım uzaktan oynayayım diye Xbox kolu olarak görüyor Steam da DualShock olarak görüyor.

Hocam bir de DS4 indirip deneyin. Belki bu videonun faydası olur diye bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten DS4 var bir de USB dong var ilk Bluetooth yapıyorum sonra DS4 açıyorum ondan sonra FIFA PS 4 kolu var diye PlayStation kolu olarak seçiyorum ayarları ama Xbox acaba neyi açıp kapatsam düzelir PS 4 kolu olarak görür.

Kablolu olarak bağlayınca öyle görüyor du fakat USB dong aldım uzaktan oynayayım diye Xbox kolu olarak görüyor Steam da DualShock olarak görüyor.

Zaten DS4 var bir de USB dong var ilk Bluetooth yapıyorum sonra DS4 açıyorum ondan sonra FIFA PS 4 kolu var diye PlayStation kolu olarak seçiyorum ayarları ama Xbox acaba neyi açıp kapatsam düzelir PS 4 kolu olarak görür.

DS4 uygulamasında yeni profil oluşturup oradan çıkış aygıtını X360'dan DS4'e çekin DS4 uygulamasında gelen varsayılan profilde çıkış aygıtı X360 olarak geliyor

Geri
Yukarı