FIFA 24 icin oyun kolu önerisi

shenspot

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, FIFA 24'e sahıbım ve oynamak ıstıyorum fakat oyun kolum(DualShock gıbı) elımde yok. Temın edecegım fakat hangısı uzun surelı olur ve guvenılır emın degılım.
Bunu bır magazada gordum sızce ıyı mıdır eger kotuysede 700-800'u gecmeyecek sekılde onerı yapar mısınız?
Bu arada PC'den oynayacagım. Anakartımda Bluetooth destegıde yok.

Merhaba arkadaşlar, FIFA 24'e sahıbım ve oynamak ıstıyorum fakat oyun kolum(DualShock gıbı) elımde yok. Temın edecegım fakat hangısı uzun surelı olur ve guvenılır emın degılım.
Bunu bır magazada gordum sızce ıyı mıdır eger kotuysede 700-800'u gecmeyecek sekılde onerı yapar mısınız?
Bu arada PC'den oynayacagım. Anakartımda Bluetooth destegıde yok.

Aynısından var bende mortal combat oynamak için almıştım çok sağlam bir ürün değil hocam iş görür ama kombo yaparken art arda basınca titreşimi geçmemişti tak çıkar yapınca düzelmişti sağlam bir ürün değil.

Bu ürünü (Logitech F710'u) eğer buradan alırsan, piyasa fiyatından (1200tl'den) daha ucuza alabilirsin. Bu kolun bende aynısı var sadece rengi lacivert değil gümüş rengi var. Ayrıyeten kablolu al alacaksan. Öbür türlü (kablosuz) benim düşüncem tuşları tam iyi iletemez kabloluya göre.

*Gamepad alacaksan az çok kaliteli almalısın. Seçtiğin fiyat güzel fiyat fakat bundan 8 9 ay önceye kadar benim Logitech F710 Medimark'ta bile 800 700 lira bandındaydı.

Bu ürünü (Logitech F710'u) eğer buradan alırsan, piyasa fiyatından (1200TL'den) daha ucuza alabilirsin. Bu kolun bende aynısı var sadece rengi lacivert değil gümüş rengi var. Ayrıyeten kablolu al alacaksan. Öbür türlü (kablosuz) benim düşüncem tuşları tam iyi iletemez kabloluya göre.

*Gamepad alacaksan az çok kaliteli almalısın. Seçtiğin fiyat güzel fiyat fakat bundan 8 9 ay önceye kadar benim Logitech F710 Medimark'ta bile 800 700 lira bandındaydı.

F310 sıfır olarak alınmaz. 300-400 bütçesi olanlara ikinci elden öneriyoruz yahu. Alacaksa 700 civarına F710 bulur. Bütçe 1200 olursa Ultimate C öneririm.

Geri
Yukarı