FIFA 24 konsol bağlanmasına rağmen klavyeye zorluyor

Rodii

Zeptopat
Daha fazla  
İlk defa FIFA oynuyorum. Kariyer baslayayim dedim ve alistirmaya girdim ama oradaki oynama smeasi klavyeyi gosteriyordu. Konsol bagli ama okumuyordu konsolu?

İlk defa FIFA oynuyorum. Kariyer baslayayim dedim ve alistirmaya girdim ama oradaki oynama smeasi klavyeyi gosteriyordu. Konsol bagli ama okumuyordu konsolu?
Oyuna girerken klavye bağlantını çıkar sonra oyunu açıp full controller ile devam et. Bakalım sorun çözülecek mi.

Hocam Steam değilse büyük ihtimal kol Xbox 360 kolu olmadığı için kolu görmüyor extra uygulama kullanman lazim.
Abi steamden aldim ps 5 kolu bagli ana menuye baglanabiliyorum falan alistirma yaparken gitti once arkadasim ogretiirken oyunu mac attik ps koluyla oynadim

Oyuna girerken klavye bağlantını çıkar sonra oyunu açıp full controller ile devam et. Bakalım sorun çözülecek mi.
Denedim olmadi abi

Abi Steam'den aldim PS 5 kolu bagli ana menuye baglanabiliyorum falan alistirma yaparken gitti once arkadasim ogretiirken oyunu Mac attik PS koluyla oynadim.

Menüde kol çalışıyor mu?

Abi Steam'den aldim PS 5 kolu bagli ana menuye baglanabiliyorum falan alistirma yaparken gitti once arkadasim ogretiirken oyunu Mac attik PS koluyla oynadim.

Denedim olmadi abi.

Steam ayarlarından kontrolcu tuş ayarlarını sıfırlayın tekrar dene.

Geri
Yukarı