FIFA 24 PC nereden alınır?

bugrayildirimhso

Zeptopat
Daha fazla  
FIFA 24 alacagim ama en ucuz yeri bulmaya calisacağim yalnız şu internetteki Ccuz Games'ti falan aramiyorum. Orijinal, sadece benim hesabim olmasini istiyorum. Epic Games indirimi bitmeseydi oradan alacaktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 24 alacagim ama en ucuz yeri bulmaya calisacağim yalnız şu internetteki ccuz Games'Ti falan aramiyorum. Orijinal, sadece benim hesabim olmasini istiyorum. Epic Games indirimi bitmeseydi oradan alacaktım.

Aylık olarak alacaksanız eğer EA Play ve Game Pass arkadaşın dediği gibi fakat satın alacaksanız Epic Games veya güvenebileceğiniz bir site varsa key alabilirsiniz.

Aylık evet yenisinin çıkmasına 3 ay falan var zaten sanırım o zamana kadar oynarsın ya da indirime girene kadar birkaç aylık oynarsın şu an bildiğim bir indirim yok.

Tamamfır teşekkürler.

Aylık olarak alacaksanız eğer EA Play ve Game Pass arkadaşın dediği gibi fakat satın alacaksanız Epic Games veya güvenebileceğiniz bir site varsa key alabililirsiniz.

Tamamdır teşekkür ederim.

Aylık olarak alacaksanız eğer EA Play ve Game Pass arkadaşın dediği gibi fakat satın alacaksanız Epic Games veya güvenebileceğiniz bir site varsa key alabililirsiniz.

Tamamdır teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı