FIFA 24'te gecikmeler oluyor

Lueens

Yoctopat
Daha fazla  
Epic'te indirime giren FIFA'yı satın aldım. Oyuna girdim td kariyeri falan sıkıntı yok gayet akıcı ve güzel fakat arkadaşlarımla Online girdim oyun gecikmeye kasmaya ve oyuncular kendi kendine hareket etmeye başladı. Konsolum bozuk değil internetimide kontrol ettim gayet güzel PC'de kaldırabiliyor FIFA'yı yani offline rahat oynuyorum ama Online geçince neden böyle oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum geçmiş olsun... 1- Türkiye'de yaşıyorsun 2- Oyunu oynadığın zaman aralığı önemli, özellikle herkesin girdiği zamanlar olan 18.00 22.00 arası yoğunluktan oyun MS değerini düşürür. FUT oynayan biri olarak sırf PİNG değeri haksızlığı yüzünden çok maç kaybettim. EA bu lanetten kurtulmuyor çünkü bizim gibi oyun içi para harcamayan ülkelere server kurmuyor.

Dostum geçmiş olsun... 1- Türkiye'de yaşıyorsun 2- oyunu oynadığın zaman aralığı önemli, özellikle herkesin girdiği zamanlar olan 18.00 22.00 arası yoğunluktan oyun ms değerini düşürür. Fut oynayan biri olarak sırf ping değeri haksızlığı yüzünden çok maç kaybettim. EA bu lanetten kurtulmuyor çünkü bizim gibi oyun içi para harcamayan ülkelere server kurmuyor.

Yanıtın için teşekkür ederim ama benim zoruma giden şey şu arkadaşlarım oynayabiliyor ben oynayamıyorum onlar eğleniyor ben kalıyorum.

Bende Ultimate Team oynuyorum çoğunlukla arkadaşımla da bayağı oynadım ama hiç ping arttığını görmedim.
Reis bende ping yok zaten en azından bence ping değil başka bir şey var ama oynayamıyorum oyun 5 saniye geç geliyor pingime bakıyorum 60-65 ms civarı oyuncular kendi kendine koşuyor

Lanet oyun bugün sinir hastası etti. Bir maç giriyorsun oyuncuların akıyor fişek gibi diğer maç giriyorsun bütün oyuncuların kötürüm olmuş dönemiyor, vuramıyor, koşamıyor, basıyorsun gecikmeli algılıyor vs bıktırdı iyice. Bu oyun böyle sunucusu berbat, oynanışı berbat, herşeyi berbat...

Lanet oyun bugün sinir hastası etti. Bir maç giriyorsun oyuncuların akıyor fişek gibi diğer maç giriyorsun bütün oyuncuların kötürüm olmuş dönemiyor, vuramıyor, koşamıyor, basıyorsun gecikmeli algılıyor vs bıktırdı iyice. Bu oyun böyle sunucusu berbat, oynanışı berbat, herşeyi berbat...
Ne yazık ki TOTY kartım var Kerr bir maç uçuyor diğer maç koşarsa seviniyorum. Hile mi var diye diye bıktım da tek cevap PİNG laneti.

Ne yazık ki TOTY kartım var Kerr bir maç uçuyor diğer maç koşarsa seviniyorum. Hile mi var diye diye bıktım da tek cevap PİNG laneti.
Ping mi yoksa oyunda oluşan bir ağırlık hissiyatı mı bilmiyorum sadece PC üzerinde oluşan bir durumda değil Emre Kayır kardeşimi izliyorum Youtube üzerinden bildiğim kadarıyla PS üzerinden oynuyor oda bu durumdan bazen şikayet ediyor bazı oyunlar normal olurken bazı oyunlar çok ağır oluyor diyor.

Aynı şekilde bende de POTM Mbappe (93) var sözde 98 koşuyor ama hiç bir maçta 98 koştuğunu görmedim karşıma gelen her defans oyuncusu rahatlıkla yetişiyor Mbappe'ye.

Geri
Yukarı