Çözüldü FIFA 24'te yenileme hızı 165 olmuyor

• Konuyu başlatan ALio9
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 402
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ALio9

Centipat
Daha fazla  
Monitor 165 ama oyunun ayarlarında 165 Hz yapamıyorum sadece 144 oluyor sebebini bilen var mı?

Çözüm
Belgeler> FC24> fcsetup dosyasındaki refresh rate oranına 165 yaz.

1709420097131.png
Acaba monitör yenileme hızı 144Hz de mi kaldı? Boş yere sağ tık yapıp çözünürlük ayarlarına girebilir misin? Oradaki yenileme hızın 144Hz ise 144Hz yapacaktır. Onu 165Hz'e getiriniz.

Bir uyarı daha. Native hızınız 144Hz ise native'i korumaya gayret ediniz

Acaba monitör yenileme hızı 144Hz de mi kaldı? Boş yere sağ tık yapıp çözünürlük ayarlarına girebilir misin? Oradaki yenileme hızın 144Hz ise 144Hz yapacaktır. Onu 165Hz'e getiriniz.

Bir uyarı daha. Native hızınız 144Hz ise Native'i korumaya gayret ediniz.

Yok monitor 165Hz de. Zaten çözümü yazmış arkadaş.

İyi günler. Fc 24 de en son güncelleme gelene kadar oyunu sıkıntısız oynuyordum ancak şuan ayarları en düşük kısımda da oynasam en yüksek kısımda da oynasam oyun oynarken ekranda kırılmalar ve takılmalar oluyor. Bahsedilen text dosyasında ekran yenileme hızını 165hz- 144hz olarak yapsam da değişen birşey yok.GeForce experience de oyunu optimize et dedim. Sonuç yine aynı. Televizyonda bir sıkıntı yaşamıyorum. Bu durumu düzeltmenin başka bir yolu var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı