ımyeh

Hectopat
Makaleler
2
Biliyorsunuz sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalmış 23 yaş üstü futbolcular bonservis olmaksızın takımdan ayrılabiliyorlar. FIFA'da takımınız Avrupa'da olmasa bile kime teklif verirseniz verin, takımınız ne kadar dolu olursa olsun oyuncu düşünmeden kabul edip takıma katılıyor. 0 transfer bütçesiyle galaktikos kurulabiliyor. Bu maalesef yıllardır böyle. Şuna düşünme kriteri koymak çok zor olmasa gerek.
Önce yetenek avcılarınızı tutun.

bee1e394-a9d7-4f87-85ec-15cd83d35457.png

Daha sonra sezonun başında Talimatlar'a girin ve aşağıdaki talimatı verin: 23 yaştan büyük, sözleşme süresi 0-1 sene ve dünya klası oyuncular.
Talimatı verdik rapora bakalım ve devre arası başlar başlamaz oyunculara teklifleri yapıştırın.

daa0ecff-651c-4b55-8ca8-211b8e5243f5.png

Takımda messi, neymar, dembele, mbappe varken aldıklarım.

2a68c505-9fcd-4b33-997e-c9d25abf9007.png

33 yaş ve üzeri oyuncular emekliliğe meyilli oluyorlar. Satmak için alıyorsanız onlardan uzak durun. Keyifli oyunlar.

Bu taktiği Fifa07 kariyer modundan beri kullanıyorum, iyi para kazandırıyor gerçekten :)

Büyük bir futbol ve Fifa sever olarak ekleyeyim. Böyle basit açıklardan sıkılıyor ve gerçeklik arıyorsanız bakacağınız oyun Football Manager.

Bu taktiği Fifa07 kariyer modundan beri kullanıyorum, iyi para kazandırıyor gerçekten :)

Büyük bir futbol ve Fifa sever olarak ekleyeyim. Böyle basit açıklardan sıkılıyor ve gerçeklik arıyorsanız bakacağınız oyun Football Manager.
Onu oynamayı denedim ama çok detay var ve kurallar çok sıkı. Bir türlü alışamamıştım. Bunda da zaten çeyrek finalden sonraki ŞL maçlarını kendim oynuyorum, geri kalanı genç oyuncu yetiştirme ve transfer işleri.

Konuyu hortlatıyorum ama bu transferleri nasıl ücretsiz alacağız ve sezon başında olması şart mı?

Konuyu hortlatıyorum ama bu transferleri nasıl ücretsiz alacağız ve sezon başında olması şart mı?

FIFA 21'de bu açık kapanmış. Önceki serilerde devre arasına girmeden hemen önce oyuncuları süzmen lazım. Ya büyük takımlara tek tek bakacaksın sözleşmesi 1 seneden az kalmış oyuncuları listeye ekleyip devre arası açılır açılmaz anlaşacaksın ya da 5 yıldızlı temsilcilerle sözleşmesi 0-1 sene arası kalanları süzeceksin beş büyük ligde.

FIFA 21'de bu açık kapanmış. Önceki serilerde devre arasına girmeden hemen önce oyuncuları süzmen lazım. Ya büyük takımlara tek tek bakacaksın sözleşmesi 1 seneden az kalmış oyuncuları listeye ekleyip devre arası açılır açılmaz anlaşacaksın ya da 5 yıldızlı temsilcilerle sözleşmesi 0-1 sene arası kalanları süzeceksin beş büyük ligde.
Denerim sağol cevap verdiğin için

Yeni konular

Geri
Yukarı