FIFA Manager serisi nereden satın alınabilir?

Nesta

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba,

FIFA Manager serisinin yıllarca beğenerek oynadım. Tabii aradan uzun bir zaman geçti ve son oyun 2014'te çıktı. 7 yıldır bu seriyi tekrar oynama fırsatı bulamadım. Seriden bazı oyunları tekrar satın almak istediğimde maalesef herhangi bir sonuca ulaşamadım. Satın alabileceğim bir mecra bulunmakta mı?

Son olarak sonuçta her şey dijitalleşti Electronic Arts için şu oyunları tekrar mağazasında satışa sunmak bu kadar zor olmasa gerek. Gerçi belki de kulüpler ve oyuncular için süreli bir lisansları vardır, emin değilim.

2008,2009 ve 2014 en beğendiklerim arasında. Şuan için 2009 bulunmakta 23 dolar satın alabilirim ancak oyunu nereden indireceğim ?
Origin keyi olarak satılıyor sanırım çoğu ve ea'in sitesinde gördüğüm kadarıyla origin keyleri yeni EA uygulamasında hala kullanılabilir durumdaymış.

Kutulu olan için ise cd rom varsa iş görür diye düşünüyorum.

Lisansları ile uğraşmak istemediklerinden genellikle bu tarz spor oyunlarının eski versiyonlarını satıştan kaldırıyorlar. Yani geri getirmezler. Ya fiziksel DVD veya dijital harici anahtarı varsa bulacaksın. Veya malum sitelere yöneleceksin.

Bağlantıdaki site mesela dijital satışı olmayan oyunları zararlı dosyalar olmadan yayınlıyor. Yasal değil ama firmalar falan karışmıyor. Direkt korsan indiren sitelerden farkı var. Dijital satışı olan ürünlerin sadece satış bağlantılarını yayınlıyor.

Elbette tüm oyunlar yok. Genellikle lisanslı ürünlerin boşa düşmesi için bir yıl oranı var. Çoğunlukla ona göre yayınlıyorlar. Elbette yine yasal değil. Ama bahsettiğim gibi firmalar bunlara dava açmak vb. ile uğraşmıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı