Çözüldü FIFA Mobile Google hesabı nasıl değiştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berke_ Bayram

Femtopat
Yer
CoD MW5 te Ghost la Price ı kurtarıyor.
Daha fazla  
Benim Play Store'da 2 tane Gmail'im kayıtlı ancak FIFA Mobile'de eski hesabımı kullanmak istemiyorum. Yeni hesap açmak istiyorum ama Play Store ile bağlan dediğimde direkt eski hesabıma yönlendiriyor ama ben o hesabımı kullanmak istemiyorum. Play Store (Google) üzerinden 2 hesap nasıl açarım?

Çünkü o hesap çöp olmuştu artık ve hesaptaki oyuncularımı satıp 3 milyon Coins elde ettim, ben de yeni hesap, temiz bir hesap açarak pazara 3 milyon Coinslik adam koyacaktım (kötü olan), sonra kullanmadığım hesaba geçip o oyuncuyu satın alacaktım ancak ne yapsam olmadı ve Facebook'a YouTube kanalımın Gmail'i bağlı, o yüzden Facebook'tan bağlanmak istemiyorum.

Çözüm
Hocam misafirden bağlamayı deneyin.
Bende denedim direk ilk başta çıkan hesaba bağlıyor.

Ama misafirden Google Play oyunlara yani eski hesabıma nasıl geçiş yapacağım?
Tamam hocam, demek ki bir çözümü yok. O yüzden ben de misafir hesabıma Play Oyunlar hesabımı bağladım, eski hesabımı sildim, yeniden oyuna başlayacağım.
Konu kapanabilir.
Play store ye bağlı 2 hesabımda

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (165)_LI.jpg
    Ekran Görüntüsü (165)_LI.jpg
    125,3 KB · Görüntüleme: 492
Bu uygulamada hesap açmayı deneyin.

O uygulamada hesap açmadığım Gmail'im ile giriş yaptım şimdi FIFA Mobile'daki verileri temizledim ve silip bir daha yüklüyorum umarım olur.
Hayır olmuyor ne yapsam eski hesaba giriyor Google Play da hiç hesap açmadığım hesabımla giriş yaptım gene eski hesaba bağlandı.

Son düzenleme:
Hocam misafirden bağlamayı deneyin.
Bende denedim direk ilk başta çıkan hesaba bağlıyor.

Ama misafirden Google Play oyunlara yani eski hesabıma nasıl geçiş yapacağım?
Tamam hocam, demek ki bir çözümü yok. O yüzden ben de misafir hesabıma Play Oyunlar hesabımı bağladım, eski hesabımı sildim, yeniden oyuna başlayacağım.
Konu kapanabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı