FIFA nasıl öğrenilir?

Joe Satriani

Centipat
FIFA 23 Online giriyorum hep 4-5 yiyorum gol atamadım 3 maçta. Pes'te bilmiyorum pek nasıl alışabilirim oynamaya? Defans yapamıyorum hangi tuşla 1V1'de defans yapılıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 23 Online giriyorum hep 4-5 yiyorum gol atamadım 3 maçta. Pes'te bilmiyorum pek nasıl alışabilirim oynamaya? Defans yapamıyorum hangi tuşla 1V1'de defans yapılıyor?
Hocam ilk önce online değilde kariyer gibi offline oynayın youtubedan rehberlere bakın tuşları öğrenin onlineda kalabilmen için berecerin olması lazım ben +4 yıl oynuyorum hala yenildiğim oluyo onlineda.Şuanlık offline takılmanı tercih ederim baktın elin alıştı botun seviyesini yükselt sonra zaten profesyonel moda geldiğin zaman onlina geç bence.

Her zaman atak yerken geride bekle hocam. Bir stoperi dahi ileri atarsan açık verirsin MDO'lar ile savunma yap. Taktiksel savunma kullan, adam değiştirmeyi zamanında yapmalısın hızlıca. Bolca pas yaparak alışabilirsin zamanla. 22 ve 23'te 350 saati devirdim...

Ben de 3 gündür Fifa 23'e başladım. Daha önce Fifa 07 oynuyordum 16 yıldır :D Fifa 23 tabi bambaşka oynanışı 07'ye göre. O yüzden bilgisayara karşı oynuyorum hep. Dünya klası seviyesinde oynuyorum. Genelde 6-4, 7-5 gibi skorlarla yeniliyorum. Ama yavaş yavaş olacak, 100 saat sonra dünya klası seviyesinde rahat kazanmaya başlarım diye düşünüyorum.

4 yıllık PES'ten sonra FIFA'ya geçince pek bir fark görmedim. Sadece PES daha kolaydı. Kontrolleri öğren. Offline modları oyna. Kendini geliştir. Ve ondan sonra Ultimate team'e gir.

Geri
Yukarı