FIFA, NBA tarzı oyunlarda sağ analog kullanılamıyor

tyms2

Centipat
Arkadaşlar FIFA'da oyun oynarken sağ analogla şut, pas falan çekiyor NBA'de de aynı X360ce programını yükledim ayarları yaptım ama hala aynı yardımcı olabilecek var mı? Bu sorun yüzünden NBA oynayamıyorum FIFA'da penaltıları kurtaramıyorum sağ analogla olan hiçbir şeyi yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı kollarla olmayabilir. Xinput desteği olmayanlar için dediğiniz gibi emülatör kullanılıyor fakat her zaman olmuyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_173.png
    Screenshot_173.png
    138,5 KB · Görüntüleme: 170
Resimde sağ analog için tuş yapılandırması eksik kalmış ''stick axis x'' yapılandırması boş duruyor.
Önce analog düğmesine bas açık olsun, ondan sonra yanında ki açılabilir sekmeye tıkla ''Record'' dedikten sonra sağ analog'u sağ tarafa çek, zaten hangi yöne çekmen gerektiğini gösterir.
Aynı şekilde ''stick axis y'' yapılandırmasını da yap, onu da sağ analog yukarı yapacaksın.
Bende ki şu şekilde, senin de aynı olsun.

Aynı şekilde sol analog ayarı da yap onda da problem görünüyor. Dediğim gibi bunları yapmadan önce analog tuşu açık olması gerek.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 155
Son düzenleme:
Ondan sonra yanında ki açılabilir sekmeye tıkla "record" dedikten sonra sağ Analog'u sağ tarafa çek, zaten hangi yöne çekmen gerektiğini.
Resimde sağ analog için tuş yapılandırması eksik kalmış "stick axis X" yapılandırması boş duruyor.
Önce analog düğmesine bas açık olsun, ondan sonra yanında ki açılabilir sekmeye tıkla "record" dedikten sonra sağ Analog'u sağ tarafa çek, zaten hangi yöne çekmen gerektiğini gösterir.
Aynı şekilde "stick axis y" yapılandırmasını da yap, onu da sağ analog yukarı yapacaksın.
Bende ki şu şekilde, senin de aynı olsun.

Aynı şekilde sol analog ayarı da yap onda da problem görünüyor. Dediğim gibi bunları yapmadan önce analog tuşu açık olması gerek.
Sağa çekiyorum joystick i ama hiçbir şey olmuyor, tepki vermiyor.

Geri
Yukarı