FIFA Online 4 indirmesi 99'da kalıyor

ShadowNinja722

Hectopat
Daha fazla  
FIFA Online 4'ü indirirken %99 da kalıyor ve ne kadar beklersem bekleyeyim ilerlemiyor. 30 KB indirme hızı gösteriyor ve 1 buçuk saatte kalıyor.

1656358742379.png

FIFA Online 4'ü indirirken %99 da kalıyor ve ne kadar beklersem bekleyeyim ilerlemiyor. 30 KB indirme hızı gösteriyor ve 1 buçuk saatte kalıyor.

Eki Görüntüle 1433906

Oyunu temiz bir şekilde silip PC yeniden başlatın ver virüs yönet kısmındaki her şeyi kapatın bir de öyle deneyin güvelik duvarınıda kapatın yükleme yaptıktan sonra açın.

Eki Görüntüle 1433906

Aynısını World of Tanks'ta yaşadım 5-6 restart ardından kurulumu yaptı tıpkı seninki gibiydi hızı çok düşüyordu 99 olunca bende her seferinde düğmesinden kapatıyordum en sonunda oldu.

Oyunu temiz bir şekilde silip PC yeniden başlatın ver virüs yönet kısmındaki her şeyi kapatın bir de öyle deneyin güvelik duvarınıda kapatın yükleme yaptıktan sonra açın.
Be onu zaten denedim. Bu böyle gözüküyor fakat ben fifanın dosya konumunu aç deyince 101 xpnin oraya gidiyor. fo4 diye dosya bulunmuyor. xp101 i silip yükleyince yine 99 a geliyor ve yine yüklenmiyor.

Geri
Yukarı