FIFA Online 4 oyuncu önerisi

Ben tcs kadro kurdum hem ucuz, hem de reytingleri güzel. Oyuncu önerme içinse bu kadrodan Lennon ve Novak hariç hepsini öneririm.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (338).png
    Ekran Görüntüsü (338).png
    391,8 KB · Görüntüleme: 1.165
Ljajic'in profilini atabilir misin hocam?

Ljajic yerine giuliano da alınabilir. İkisinin özellikleri neredeyse aynı. Ben aldığım zaman ljajic daha ucuzdu. O yüzden Ljajic'i seçtim. + olarak ben ilk 11i tcs oynattığım için bütün oyuncular +3 gen, gelişimden de +4 gen alıyor. Yani Full hali bu. Senin kadronda farklı olabilir.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (341).png
    Ekran Görüntüsü (341).png
    142,8 KB · Görüntüleme: 949
  • Ekran Görüntüsü (342).png
    Ekran Görüntüsü (342).png
    140,8 KB · Görüntüleme: 855
Ljajic yerine giuliano da alınabilir. İkisinin özellikleri neredeyse aynı. Ben aldığım zaman ljajic daha ucuzdu. O yüzden Ljajic'i seçtim. + olarak ben ilk 11i tcs oynattığım için bütün oyuncular +3 gen, gelişimden de +4 gen alıyor. Yani Full hali bu. Senin kadronda farklı olabilir.
TCS önerir misiniz yoksa WHD veya CH'mi kurmalıyım? Ronaldinho'yu sattım 85m gibi bir fiyata elimde de para var ve kadro kuracağım ama hangisini kursam karar veremedim.

Tcs önerir misiniz yoksa whd veya ch'mi kurmalıyım? Ronaldinho'yu sattım 85m gibi bir fiyata elimde de para var ve kadro kuracağım ama hangisini kursam karar veremedim.

Bence en uygunu TCS, istersen CH de kurabilirsin ama sakın WHD kurma. İnanılmaz maliyetli. Bu arada EA SPORTS ™ FIFA Online 4 bu siteden ödülleri topla.

Bence en uygunu TCS, istersen CH de kurabilirsin ama sakın WHD kurma. İnanılmaz maliyetli. Bu arada EA SPORTS ™ FIFA Online 4 bu siteden ödülleri topla.
Çok teşekkürler, ödülleri topluyorum. Ben zaten klavye ile oynuyorum ve beceri yapmıyorum. Şuan elimde N'Koudou, Falcao ve Biglia var. 100m'da elimde para var. En uygunu TCS o zaman, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı