FIFA Online 4 sağ joystick çalışmıyor

Bende bu klasör yok. oyuna sağ tıklayıp klasörü açtırıyorum ancak bu sayfa geliyor.
Hocam öncelikle merhaba. Bende ilk başta öyle sandım ama öyle değil. Games 101XP Klasörünü açmanız gerekiyo nereye kurduysanız sonrasında fifa online 4 e bastığınızda bu ekran çıkıyor. Şimdiden kolay gelsin yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. :)

Bende bu klasör yok. oyuna sağ tıklayıp klasörü açtırıyorum ancak bu sayfa geliyor.
Merhaba bende boyle denemistim dosya konumundan degilmus Game 101XP diye bi dosya var o nereye kuruluysa onun icindeki fifa online 4 un icine girin orda olucak
@ysfcaglar bende boyle yapmayi denemistim dosya konumundan degilmis Game 101XP diye bi dosya var onun icinde fifa obline 4 dosyasina girin orada olucaktir :)
Bende bu klasör yok. oyuna sağ tıklayıp klasörü açtırıyorum ancak bu sayfa geliy

Merhaba bende boyle denemistim dosya konumundan degilmus Game 101XP diye bi dosya var o nereye kuruluysa onun icindeki fifa online 4 un icine girin orda olucak
@ysfcaglar bende boyle yapmayi denemistim dosya konumundan degilmis Game 101XP diye bi dosya var onun icinde fifa obline 4 dosyasina girin orada olucaktir :)
Çok teşekkürler oldu!
Denedim oldu çok teşekkür ederim. Ama bu sefer de tuşları ayarlayamıyorum. Hepsi karıştı.

ben de sana bu programı* önerecektim. fifaya girdim çıktım. sonra bi daha girdim. ayarlar gitti. yıllardır her oyunda kullandığım program bu fifada sapıttı. çözüm buldun mu? denemek istersen buraya güncel programı koydum.
*x360ce_x64.exe

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı