FIFA Online 4 yavaş iniyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mactavishgg

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Normal indirme değerim 5-5, 6MB ama FIFA Online 4 500-800KB arası iniyor 1,5 saatte 20GB iniyor 18 GB 6 saat gösteriyor nedeni nedir?

Benimki saniyede 50 KB indiriyor ama internetime gore bu rakamin 3 MB falan olmasi gerekiyor. Oyunu oynamayi cok istiyorum ama indiremiyorum ortalam 100 saatte iner diye gorunuyor. Ne yapmaliyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözümü bu videoda buldum. Şu an benim internetimin hepsini kullanarak yükleniyor ama ben birkaç sunucu denedim, japan da oldu. Siz de deneyerek yapabilirsiniz.

Normal indirme değerim 5-5, 6MB ama FIFA Online 4 500-800KB arası iniyor 1,5 saatte 20GB iniyor 18 GB 6 saat gösteriyor nedeni nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Çözümü burada, videodakileri uyguladıktan sonra internetin kapasitesini full kullanıp hızlıca iniyor.

çözümü burada, videodakileri uyguladıktan sonra internetin kapasitesini Full kullanıp hızlıca iniyor.

Aynı sorun bende de vardı. Bu video sorunumu çözdü.

Yeni konular

Geri
Yukarı