Çözüldü FIFA Online 4 yavaş yükleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tutkuu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çikolatalı Süt İçme
Arkadaşlar hepinize selam✌️ benim merak ettiğim oyunlardan biri olan FIFA Online 4'ü yüklemeye başladım. Fakat bir sorunla karşılaştım normalde 1.6MB ile upload ederken 101XP'den 100-200KB ile indiriyorum acaba bunu nasıl çözerim? Şimdiden teşekkürler🖖

Son düzenleyen: Moderatör:
  • AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile GFX 2.60GHz
  • 64 Bit.
  • 8 GB RAM (5.95 kullanılabilir)
  • AMD Radeon tm Vega 3 Graphics (AMD 530 series harici)
Bu sistemle rahat bir şekil de oynuyorum hocam.

Hocam benim sistemimde bu şekilde.
4 GB RAM (3.47) kullanılabilir.
AMD A8-7410 APU 2.20 GHz
AMD R5 M330 2 GB
Mbappé resminin olduğu yüklenme ekranında 10 dakika bekletti bu buradayken böyleyse oyun içini düşünemiyorum deyip sildim acaba kasmadan oynayabilir miydim?

Hocam benim sistemimde bu şekilde.
4 GB RAM (3.47) kullanılabilir.
AMD A8-7410 APU 2.20 GHz
AMD R5 M330 2 GB
Mbappé resminin olduğu yüklenme ekranında 10 dakika bekletti bu buradayken böyleyse oyun içini düşünemiyorum deyip sildim acaba kasmadan oynayabilir miydim?
  • İşlemci: AMD Phenom 7950 4 çekirdek veya AMD Athlon II X4 620 ya da Intel Core i3-2100 3.1 GHz.
  • Ekran Kartı: Radeon HD 7570 veya NVIDIA Geforce GT730 1 GB.
  • RAM: 4 GB seviyesinde.
  • İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10-64 bitM.
Bu oyunun minimum sistem gereksinimleri, benide ilk başta bekletmişti. Biraz bekleseydiniz belki tatmin edici şekil de oynayabilirdiniz. Şahsen ben de bir süre bekledim ve oyun içerisinde hiç kasma yaşamadım.

• İşlemci: AMD Phenom 7950 4 çekirdek veya AMD Athlon II X4 620 ya da Intel Core i3-2100 3.1 GHz.
  • Ekran kartı: Radeon HD 7570 veya NVIDIA GeForce GT730 1 GB.
  • İşletim sistemi: Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10-64 bitm.
Bu oyunun minimum sistem gereksinimleri, beni de ilk başta bekletmişti. Biraz bekleseydiniz belki tatmin edici şekil de oynayabilirdiniz. Şahsen ben de bir süre bekledim ve oyun içerisinde hiç kasma yaşamadım.

Anladım hocam teşekkür ederim. Ben o zaman tekrar bir indirmeyi deneyim sonuçları yazarım oyuna girebilirsem :D
  • Ekran kartı: Radeon HD 7570 veya NVIDIA GeForce GT730 1 GB.
  • İşletim sistemi: Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10-64 bitm.
Bu oyunun minimum sistem gereksinimleri, beni de ilk başta bekletmişti. Biraz bekleseydiniz belki tatmin edici şekil de oynayabilirdiniz. Şahsen ben de bir süre bekledim ve oyun içerisinde hiç kasma yaşamadım.

Hocam indirip denedim fakat aynı aşırı donmalar var antrenman maçına girmem bile tam 14 dakikamı aldı oyun içi 2 FPS donarak oynanıyor. Galiba RAM yetersiz kalıyor bayağı.

Son düzenleme:
Anladım hocam teşekkür ederim. Ben o zaman tekrar bir indirmeyi deneyim sonuçları yazarım oyuna girebilirsem :D

Hocam indirip denedim fakat aynı aşırı donmalar var antrenman maçına girmem bile tam 14 dakikamı aldı oyun içi 2 FPS donarak oynanıyor. Galiba RAM yetersiz kalıyor bayağı.
Evet hocam muhtemelen, yinede deneyip görmüş olduk.

Geri
Yukarı