FIFA oynarken yaşanan internet kesintisini rakip yapmış olabilir mi?

MrSqueek

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Çevirmen
Merhaba, az önce FIFA oynarken santra yaptıktan hemen sonra maçtan attı ve tüm internetim kesildi. 5 dakika sonra kendi kendine geldi internet ve düzeldi. Sizce maçtaki rakibim mi yaptı bunu ve endişelenmem gerekir mi ne yapmam lazım? Cevaplarsanız çok sevinirim çünkü ilk defa yaşadım ve korktum haliyle. Teşekkürler.

Merhaba, az önce FIFA oynarken santra yaptıktan hemen sonra maçtan attı ve tüm internetim kesildi. 5 dakika sonra kendi kendine geldi internet ve düzeldi. Sizce maçtaki rakibim mi yaptı bunu ve endişelenmem gerekir mi ne yapmam lazım? Cevaplarsanız çok sevinirim çünkü ilk defa yaşadım ve korktum haliyle. Teşekkürler.
Hocam bende öyle birşeyi eFootball oynarken yaşadım.

Aynen önce FIFA sunucularına girecek oradan senin IP adresini bulup oradan yüzlerce aynı IP adresine sahip kişi arasından senin modemi bulup modem arayüzüne girecek ve internetini kesecek aynen kardeşim. Eğer ABD başkanı ile FIFA atmadıysanız bu imkansıza yakın.

Aynen önce FIFA sunucularına girecek oradan senin IP adresini bulup oradan yüzlerce aynı IP adresine sahip kişi arasından senin modemi bulup modem arayüzüne girecek ve internetini kesecek aynen kardeşim. Eğer ABD başkanı ile FIFA atmadıysanız bu imkansıza yakın.
Cahilliğime verin... Endişelenmeye gerek yok o halde. Teşekkür ederim yanıtınız için.

Hocam bende öyle birşeyi eFootball oynarken yaşadım.
Aynen birkaç kişi daha var yaşayan sanırım ama endişe etmeye gerek yok gibi duruyor. Modemi kapatıp açtım ben yine de ne olur ne olmaz. 😂

Yok hocam sıkıntı yok eğer mesajım yanlış anlaşıldıysa kusura bakmayın lütfen, kötü manada yazmamıştım.
Yok kötü almadım zaten. Hayırlı günler olsun sağ olun. 😇

Yeni konular

Geri
Yukarı