FIFA ve PES için gamepad önerisi

Hocam bir de PC'de Bluetooth yok sanırım bana Bluetooth aparatı önerebilir misiniz?
Gamepad wireless hocam bluetooth aparata gerek yok. Dongle ı takıp kullanıyorsun direkt.

O sırada 2 senedir f310 kullanan ben..
2 sene önceki F310'ları bilmiyorum. Ben 1 yıl önce almıştım, bilmem 3 kere garantiye gönderdim üçünde de sıfır F310 verdiler, ardı ardına ölüyor analogları.

Son garantiden gelen kutusunu açıp gamepad tester'de analoğu test etmem ile direkt ölü gelmişti.

Yeni üretilenler kronik sorunlu yani. Size sorunlu olmayanlardan sonuncusu falan denk gelmiş, H.O. :D

Sonradan 8Bitdo Ultimate C aldım, gamepad kelimesinin anlamını o zaman öğrendim.

2 sene önceki F310'ları bilmiyorum. Ben 1 yıl önce almıştım, bilmem 3 kere garantiye gönderdim üçünde de sıfır F310 verdiler, ardı ardına ölüyor analogları.

Son garantiden gelen kutusunu açıp gamepad Tester'de analoğu test etmem ile direkt ölü gelmişti.

Yeni üretilenler kronik sorunlu yani. Size sorunlu olmayanlardan sonuncusu falan denk gelmiş, h. O. :D

Sonradan 8BitDo Ultimate C aldım, gamepad kelimesinin anlamını o zaman öğrendim.

Nasıl hocam güzel mi 🙂

Nasıl hocam güzel mi 🙂
8BitDo Ultimate C soruyorsan valla süper. Amazonda almıştım Nays kartla 1350 liraya geldi şimdi 1799 civarı olmuş, Banggood'da hâlen aynı fiyatta, ilk sipariş indirimiyle 1200 e kadar iniyor. Forumlarda zaten bayağı bir incelemesi de çıktı, alıp pişman olan biri görmedim. Bütçen falan varsa al hemen yarın bir gün 2K'ya çıkar bence. 9. Nesil Xbox gamepad rakibi çünkü. Bütçen varsa Ultimate C yerine düz Ultimate'de alabilirsin, o daha kaliteli. C versiyonu daha sade. İsterseniz farkları anlatabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı