Fifa World Oynanır Mı ?

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu sabah Fifa oynayasım geldi fakat laptop pek iyi olmadığı için son oyunlarını (2013, 2014, 2015) açmıyor maalesef. Fifa World sistem gereksinimlerine baktım açıyordu. Fakat NFS World'de arkadaşlarım "o oyun oynanmaz çok velet vs. var, hile var" demesiyle birlikte vazgeçmiştim. Peki Fifa World'de hile gibi şeyler var mı ? Sizce hala oynanabilir durumda mı ? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonuçta F2P bir oyun, bugün LoL'de, Counter'da bile hile varken onları düşünmek bile... Anlayacağın var. Şahsen indirdiğime pişmanım. Fifa 09 oynasan yeridir bana göre.

Bilgisayara karşı oynamak da eğlenceli bence. Zaten boyutu çok büyük değil. Bir indirip denemenizi öneririm ben.

Bilgisayara karşı oynamak da eğlenceli bence. Zaten boyutu çok büyük değil. Bir indirip denemenizi öneririm ben.
Pes 2013 ile uzun süre bilgisayara karşı oynadım. Biraz da multiplayer ile daha iyi grafiklerle oynamak istiyorum. Fifa oynadıktan sonra Pes'e arkadaş ortamı hariç veda ettim. :)

Yaklaşık 5 aydır oynamaktayım. Maç sırasında herhangi bir hileyle karşılaşmadım fakat oyunda coin biriktirip paket açma olayında çeşitli hileler yapılıyor diye tahmin etmekteyim. Çünkü coin hack programları var bazı sitelerde. Oyunda ihtiyaç duyulan paraya hileyle ulaşıp, dilediği oyuncuları transfer ederek yada paketlerden bularak güçlü takımlar kurup rakibinizi yenebilirsiniz.

Yorumlarınız için teşekkürler. Dün Skype'de arkadaşla konuşurken oyunu sordum, sadece fare ile oynandığını söyledi. Doğru mu ? Kolla oynanamıyorsa hiç indirmeyi düşünmüyorum. Teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı