Çözüldü FIFA yeni kol bağladıktan sonra her şey gitti

• Konuyu başlatan Lyc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 495
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Lyc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba FIFA oynamak için PC'ye yeni kol bağladım sonra oyuna girdiğimde bütün her şeyim sıfırlanmıştı Ultimate Team'deki kartlarım bile bunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Merhaba FIFA oynamak için PC'ye yeni kol bağladım sonra oyuna girdiğimde bütün her şeyim sıfırlanmıştı Ultimate Team'deki kartlarım bile bunu nasıl çözebilirim?
Oyunun kurulu oldugu yerde ea settings den kol ayarlarını yapılandırınız.Doğru account ile giriş yaptığınıza emin olunuz. Ea bazen sapıtıyor benımde olan oyunlarım 1 saat gözükmediği olmustu mesaj kısmından hata raporu atınız. ve ea app ı yenıden kapatıpacınız.
Oyunun kurulu oldugu yerde ea settings den kol ayarlarını yapılandırınız.Doğru account ile giriş yaptığınıza emin olunuz. Ea bazen sapıtıyor benımde olan oyunlarım 1 saat gözükmediği olmustu mesaj kısmından hata raporu atınız. ve ea app ı yenıden kapatıpacınız.

Çözüm
Oyunun kurulu oldugu yerde EA settingsden kol ayarlarını yapılandırınız. Doğru account ile giriş yaptığınıza emin olunuz. EA bazen sapıtıyor benim de olan oyunlarım 1 saat gözükmediği olmustu mesaj kısmından hata raporu atınız. Ve EA App ı yenıden kapatıpacınız.

Kol ayarı yapılandırınca oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı